از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

چرخ گوشت قصابی فیمارFimar مدل 22RS

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

Fimar Meat Grinder 22RS

چرخ گوشت قصابی فیمار مدل 22RS

توضیحات

چرخ گوشت قصابی فیمار (Fimar) مدل 22RS دستگاهی ساخت کشور ایتالیا است که از بدنه ای تمام استیل و ضد زنگ تهیه شده است. تمامی قطعات استیل این دستگاه قابل جدا شدند تا تمیز کردن چرخ گوشت زحمتی نداشته باشد. قطر گلویی چرخ گوشت قصابی فیمار 52 میلیمتر است. به عملکرد چرخش معکوس مجهز است تا از گیر کردن گوشت در گلویی جلوگیری شود. نوع موتور چرخ گوشت 22RS فیمار گیربکسی است و می تواند 1.5 اسب بخار قدرت تولید کند و به تیغه های چرخ گوشت منتقل کند تا بتواند در یک ساعت 300 کیلوگرم گوشت را چرخ کند. تیغه دارای تیزکننده خودکار است و در حین چرخ کردن می تواند تیغه را تیز کند. وزن خالص این دستگاه 32 کیلوگرم است و 52 سانتیمتر ارتفاع چرخ گوشت قصابی فیمار مدل 22RS است. شرکت ایرانی براکس، نماینده انحصاری وارد کردن محصولات فیمار ایتالیا به ایران است و پشتیبانی های لازم را از این محصول عهده دار است. 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- قدرت موتور 1.5 اسب بخار
- بازدهی 300 کیلوگرم در هر ساعت
- دارای موتور گیربکسی
- مجهز به تیزکننده خودکار
- بدنه تمام استیل

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

شرکت فیمار (Fimar) ایتالیا مدت 35 سال است که در زمینه تولید دستگاه های آشپزخانه های صنعتی و صنایع غذایی فعالیت می کند. شرکت براکس ایران نماینده وارد کردن تولیدهای این شرکت اروپایی به کشور است و محصولات این شرکت در بازار ایران با نام براکس شناخته می شوند. چرخ گوشت رومیزی 22RS فیمار یکی از دستگاه های وارد شده این شرکت است. چرخ گوشتی با تیغه 22 میلیمتر، که استفاده های نیمه صنعتی دارد و بیشتر برای قصابی ها و رستوران ها و کبابی ها پیشنهاد داده می شود. ظاهری ساده و صیقلی دارد و به شکل پنج ضلعی خشکی است که سنگینی اش را بر روی سطح قرارگرفته شده، انداخته است. بدنه اش از استیل ضدزنگ تهیه شده است و ضامن دوام و استحکام و عمر طولانی آن است. قطعات استیل دستگاه را می توان برای تمیز کردن جدا کرد. این امکان شستشوی دستگاه را تسهیل می کند. 

چرخ گوشت قصابی فیمار مدل 22RS دارای موتوری گیربکسی است. موتورهای گیبرکسی حرکتی نرمتر از موتورهای تسمه ای دارند که باعث ثبات بیشتر دستگاه به هنگام کار کردن می شود. این موتور دارای عملکرد چرخش معکوس است. چرخش معکوس می تواند برای جلوگیری از مسدود شدن گلویی کاربرد داشته باشد. قطر گلویی 52 میلیمتر است و به صورت دو تکه به سینی تغذیه متصل شده است. قدرتی که موتور چرخ گوشت 22RS تولید می کند 1.5 اسب بخار، معادل 1.1 کیلووات است. این قدرت می تواند چرخ گوشت رومیزی فیمار را قادر کند تا در هر ساعت، 300 کیلوگرم گوشت را چرخ کند. تیغه این چرخ گوشت دارای تیزکننده خودکار است که به هنگام چرخ کردن، خود به خود تیغه را تیز می کند تا نیازی به صرف زمان اضافی برای این کار نباشد. نوع تک فاز این دستگاه با ولتاژ 230 ولت کار می کند. 32 کیلوگرم وزن خالص چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار مدل 22RS است و ارتفاع آن به 52 سانتیمتر می رسد. لوازم جانبی ای که همراه با محصول در بسته بندی آن قرار دارد، تیغه هایی با طرح های مختلف و قیف مخصوص سوسیس ساز است. شرکت براکس عهده دار پشتیبانی از این چرخ گوشت ایتالیایی است و به صورت کامل خدمات پس از فروش آن را ارائه خواهد کرد.