از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

چرخ گوشت تسمه ای 32 چگا Chega

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

Chega Floor Meat Grinder

چرخ گوشت تسمه ای 32 چگا

 توضیحات

چرخ گوشت تسمه ای 32 چگا ساخت شرکت چگا الکتریک پارس است که از جمله شرکت های نمونه در تولید چرخ گوشت به شمار می آید. چرخ گوشت تسمه ای 32 این شرکت ابزاری است مناسب برای کبابی ها و غذاخوری ها (رستوران) و مطبخ ها (کیترینگ). این چرخ گوشت تسمه ای از بدنه و سینی تغذیه استیل ضدزنگ تهیه شده است. دیگر قطعات چرخ گوشت همچون تنه و ماردون و طوقه از آلیاژ چدن با آبکاری قلع ساخته شده اند. منبع تغذیه این دستگاه برق تک فاز یا همان همان شهری است. قدرت این دستگاه 3 اسب بخار است و می تواند در هر ساعت 450 کیلوگرم گوشت را چرخ کند. یک دست تیغه و پنجره به همراه این دستگاه است. پنجره از نوع کبریتی است. 108 سانتیمتر ارتفاع و 110 کیلوگرم وزن چرخ گوشت ایستاده چگا است. این وسیله با 1 سال گارانتی از طرف شرکت چگا و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه شده است. 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- بازدهی با پنجره 4.5 میلیمتری 450 کیلوگرم در ساعت
- قدرت موتور 3 اسب بخار
- تیغه و طوقه و ماردون از چدن با آبکاری قلع
- بدنه از استیل ضد زنگ

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

شرکت چگا الکتریک پارس شرکتی ایرانی است که در زمینه تولید چرخ گوشت های صنعتی و نیمه صنعتی فعالیت می کند و اعتبار درخور توجهی نیز به دست آورده است. کیفیت و عملکرد و بازدهی مناسب باعث اقبال از تولیدات این شرکت نوپای ایرانی شده است. 
 
چرخ گوشت تسمه ای 32 چگا یکی از تولیدات این شرکت است. چرخ گوشتی ایستاده با ظاهری صنعتی که به گفته شرکت، برای کبابی ها و غذاخوری ها طراحی و تولید شده است. ظاهر این چرخ گوشت صنعتی به سبب داشتن لگن تخلیه اندکی عجیب و غیر معمول است. تعبیه کردن چرخ برای این دستگاه از خوبی های آن است و برای جابجا کرن این وسیله 110 کیلوگرمی به شدت به کار خواهد آمد. بر روی بدنه شیارهایی کرکره مانند تعبیه شده است تا از داغ شدن موتور جلوگیری کند. همچنین می تواند جکم تهویه را نیز داشته باشد. بدنه و سینی تغذیه این وسیله از استیل ضدزنگ ساخته شده اند. مزایای آلیاژ استیل ضدزنگ فراوان است. گفتن همین دو امر کفایت می کند که عمر طولانی و رعایت شدن مسایل بهداشتی، دو امتیازی است که ساخته شدن بدنه و سینی دستگاه با آلیاژ استیل ضدزنگ، برای وسیله به ارمغان می آورد.

باقی قطعه های چرخ گوشت تسمه ای چگا شامل طوقه و ماردون و تنه از آلیاژ چدن با آبکاری قلع استفاده شده است. تمامی اجزا و پاره های این دستگاه به راحتی از هم جدا می شود تا شستشوی هرگوشه از چرخ گوشت امکان پذیر باشد. یک دست تیغه و پنجره به همراه چرخ گوشت چگا است که تیغه آن قطری برابر با 32 میلیمتر دارد و پنجره از نوع کبریتی 4.5 میلیمتری است. منبع تغذیه این چرخ گوشت ایستاده از طریق برق تک فاز است و به همین خاطر نیز کبابی ها و غذاخوری ها که با برق شهری کار می کنند، برای آن پیشنهاد شده اند. مقدار بازدهی این چرخ گوشت نیمه صنعتی 108 سانتیمتری با قدرت 3 اسب بخار، در هر ساعت برابر با 450 کیلوگرم است. مقداری قابل توجه برای استفاده های متوسط و نه چندان زیاد. چرخ گوشت چگا با یک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود.