از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار Fimar مدل 12S

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

Fimar Meat Grinder 12S

چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار مدل 12S

 توضیحات
چرخ گوشت نیمه صنعتی فیمار (Fimar) مدل 12S شکل و شمایلی خانگی دارد. برخلاف انواع چرخ گوشت صنعتی ، این محصول جثه ای ریز و کوچک دارد که از دو آلیاژ مختلف در ساخت آن استفاده شده است. بدنه از آلومینیوم صیقل داده شده است و گلویی و پنجره و سینی تغذیه از استیل ضدزنگ ساخته شده است. قطعه ها و پاره های چرخ گوشت رومیزی فیمار مدل 12S به راحتی از هم جدا می شود. موتور این دستگاه از نوع گیربکسی است و با تولید 1 اسببخار قدرت، دستگاه را قادر می سازد تا در هر ساعت 160 کیلوگرم گوشت را چرخ کند. این مقدار بازدهی و قدرت، برای قصابی ها و مهمان سراها و مراکز تهیه و توزیع غذا مناسب خواهد بود. قطر گلویی این چرخ گوشت هم 52 میلیمتر است و تیغه 12 میلیمتری اش به تیزکننده خودکار مجهز شده است. ولتاژ مصرفی این دستگاه 230 ولت است و 21 کیلوگرم وزن دارد. ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی بر عهده شرکت براکس است، که نماینده انحصاری محصولات فیمار ایتالیا در ایران است. 
 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- قدرت موتور 1 اسب بخار
- بازدهی 160 کیلوگرم در ساعت
- دارای تیزکننده خودکار
- مجهز به موتور گیربکسی

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

شرکت فیمار (Fimar) ایتالیا با سابقه ای 46 ساله در زمینه تولید دستگاه ها و تجهیزات آشپزخانه صنعتی و صنایع غذایی، نامی معتبر و شناخته شده در این حوزه شمرده می شود. محصولات با کیفیت و درجه یک این شرکت خریداران بسیاری در نقاط مختلف جهان دارد. بازار ایران نیز به تناسب استفاده از چنین دستگاه هایی، یکی از طالبان تولیدات فیمار بوده است. شرکت براکس، که نمایندگی انحصاری واردات محصولات این شرکت را بر عهده دارد، معرفی کننده چرخ گوشت ها و همزن های فیمار در ایران است. چرخ گوشت رومیزی 12S فیمار، دستگاهی کوچک جثه است که از اندازه های معمولی چرخ گوشت های نیمه صنعتی کوچک تر است. 50 سانتیمتر ارتفاع آن است و 21 کیلوگرم وزن دارد. برای ساخت این دستگاه از دو آلیاژ مختلف استفاده شده است. بدنه چرخ گوشت 12S از آلومینیوم صیقل داده شده است و گلویی و دهانه و سینی تغذیه از استیل ضد زنگ. این ترکیب هم دوام را مد نظر داشته است و هم رعایت مسائل بهداشتی را در رابطه با برخورد مستقیم مواد غذایی با بدنه دستگاه. 

چرخ گوشت رومیزی و نیمه صنعتی فیمار مدل 12S دارای گلویی به قطر 52 میلیمتر است. تیغه آن نیز قطری 12 میلیمتری دارد. تیغه را به تیزکن خودکار مجهز کرده اند تا از صرف زمان جداگانه برای تیز کردن تیغه جلوگیری شود. تمامی قطعات و اجزای دستگاه به راحتی جدا می شود. به این ترتیب تمیز کردن چرخ گوشت نیمه صنعتی 12S به خوبی و تمام و کمال انجام می شود و نگرانی ای بابت باقی ماندن خرده گوشت در گوشه کنارهای دستگاه و تولید آلودگی وجود نخواهد داشت. نوع موتوری که در این چرخ گوشت استفاده شده گیربکسی است؛ موتور گیربکسی سبب می شود تا دستگاه نرمتر و بدون تکان کار کند. این ایرادی است که در انواع تسمه ای چرخ گوشت دیده می شود. قدرت موتور چرخ گوشت فیمار مدل 12S برابر با 1 اسب بخار است و می تواند با این قدرت در هر ساعت 160 کیلوگرم گوشت چرخ کند. چنین حجمی برای قصابی ها، کبابی ها و مراکز کوچک تهیه و توزیع غذا مناسب خواهد بود. اقلامی که همراه با محصول در بسته بندی آن جا دارد عبارتند از تیغه های طرح دار، قیف های سوسیس ساز و صافی؛ که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. شرکت براکس پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش این کالا را بر عهده دارد.