از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

لودسل کلیKeli مدل QS-A کلاس C3 ظرفیت 40 تن

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

 لودسل کلیKeli  مدل QS-A کلاس C3 ظرفیت 40 تن

توضیحات

لودسل Keli مدل QS یکی از محبوب ترین لودسل ها جهت استفاده در باسکول های سنگین برای تریلی و کامیون می باشد که در سطح جهان به همراه سایر مدل های مشابه بیشترین مصرف را دارد. این لودسل از قیمت بسیار مناسبی نسبت به کارایی آن برخوردار بوده و دارای اتصالات و متعلقاتی است که به بهترین شکل نیروهای افقی جانبی و غیرمجاز را مهار می کند. این نیروها معمولا در اثر انبساط گرمایی، ترمز ناگهانی و یا حرکت ناگهانی تریلی ایجاد می شود. یکی دیگر از قابلیت های این لودسل نصب آسان و سریع آن است که مورد استقبال صنعتگران باسکول می باشد. این ویژگی ها باعث شده تا تعداد زیادی لودسل QS در سرتاسر ایران نصب شود اما متاسفانه لودسل QS مدتی است که در بازار ایران با وجود دارا بودن استانداردهای معتبر جهانی مانند OIML-R60 برخلاف سایر کشورها اجازه نصب بر روی باسکول جدید را ندارد و تنها به صورت لودسل تعویضی قابل استفاده است.لودسل QS یک لودسل خمشی دو طرفه (Dual Shear Beam) است. حداکثر خروجی این لودسل ها (Full Scale Output) توسط کمپانی سازنده طوری تنظیم شده که با یکدیگر اختلاف بسیار کمی دارند و در سیستم های توزین چند لودسل، گوشه گیری این نوع لودسل به واسطه جعبه تقسیم (Junction Box) به سهولت انجام می شود. جنس این لودسل، آلیاژی از فولاد (Alloy Steel) بوده و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد که قابلیت استفاده در آب را دارد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

از سری لودسل های خمشی دو طرفه
  ساخته شده از: Alloy Steel
  دارای درجه حفاظت: IP68
  دارای گواهی نامه بین المللی OIML R60
  به همراه مانتینگ مخصوص باسکول


 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

سازنده:
 

کمپانی Keli که دفتر مرکزی آن در منطقه سرمایه گذاری Ningbo قرار دارد، در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لودسل در جهان و دارای سازمان های تولید و فروش قطعات می باشد. Keli تاریخی 22 ساله متشکل از 6 شرکت وابسته دارد و اکنون با یکپارچه سازی تحقیق و توسعه (R&D)، تولید و فروش به یک شرکت ملی فناوری پیشرفته ارتقا یافته است. این کمپانی به صورت حرفه ای تمرکز بر توسعه و ساخت انواع سنسورها، نشاندهنده های وزن، سیستم های توزین الکترونیکی و ترازوهای صنعتی و بهداشتی داشته و درعین حال تعداد تولید محصولاتی از قبیل سنسور فشار، سنسور گشتاور، فلومتر و دیگر سنسورهای فیزیکی را افزایش داده است. شبکه فروشKeli کل کشور چین را پوشش داده و به بازارهای بین المللی صادر می کند بطوری که موفق به همکاری با بیش از 100 کشور جهان شده است.
Keli محصولاتش را کاملا مطابق با استانداردهای OIML-R60 و OIML-R76 سازمان بین المللی اندازه شناسی قانونی تولید می کند و این محصولات دارای ویژگی هایی از قبیل ضدخوردگی، ضدآب، ضدانفجار، ضدشوک، حفاظت در برابر رعد و برق و ... است. در عین حال Keli توانسته برای لودسل های آلیاژی و استیل، لودسل های دیجیتال و نشاندهنده های وزن الکترونیکی بیش از 40 استاندارد OIML را به دست آورد. بعضی از محصولاتش دارای گواهینامه NTEP و بیش از 60 نوع از لودسل های این کمپانی دارای گواهینامه های روسیه و اکراین می باشند و همچنین بیش از 40 نوع از لودسل ها، نشاندهنده ها و ترازوهای بهداشتی این کمپانی دارای نشان CE هستند. Keli با حدود 100 اختراع ثبت شده دارای نام تخصصی و علامت تجاری معروفی است، به عنوان نمونه طرح مقدماتی استانداردهای صنعتی برای لودسل هایی که در درجه حرارت بالا استفاده می شوند از این کمپانی است. Keli با قرار دادن بورس دانشگاهی و همچنین کمک مالی به امور تحقیقاتی مهندسین، در پیشرفت دانش و علوم این صنعت
نقش بسزایی داشته و با نوآوری در تکنولوژی و توسعه صنعتی توانسته افتخارات ملی زیادی کسب کند. Keli همواره در حال تلاش برای گسترش روابط بین الملل همراه با استراتژی توسعه می باشد.
 
معرفی کالا:
لودسل Keli مدل QS یکی از محبوب ترین لودسل ها جهت استفاده در باسکول های سنگین برای تریلی و کامیون می باشد که در سطح جهان به همراه سایر مدل های مشابه بیشترین مصرف را دارد. این لودسل از قیمت بسیار مناسبی نسبت به کارایی آن برخوردار بوده و دارای اتصالات و متعلقاتی است که به بهترین شکل نیروهای افقی جانبی و غیرمجاز را مهار می کند. این نیروها معمولا در اثر انبساط گرمایی، ترمز ناگهانی و یا حرکت ناگهانی تریلی ایجاد می شود. یکی دیگر از قابلیت های این لودسل نصب آسان و سریع آن است که مورد استقبال صنعتگران باسکول می باشد. این ویژگی ها باعث شده تا تعداد زیادی لودسل QS در سرتاسر ایران نصب شود اما متاسفانه لودسل QS مدتی است که در بازار ایران با وجود دارا بودن استانداردهای معتبر جهانی مانند OIML-R60 برخلاف سایر کشورها اجازه نصب بر روی باسکول جدید را ندارد و تنها به صورت لودسل تعویضی قابل استفاده است.
لودسل QS یک لودسل خمشی دو طرفه (Dual Shear Beam) است. حداکثر خروجی این لودسل ها (Full Scale Output) توسط کمپانی سازنده طوری تنظیم شده که با یکدیگر اختلاف بسیار کمی دارند و در سیستم های توزین چند لودسل، گوشه گیری این نوع لودسل به واسطه جعبه تقسیم (Junction Box) به سهولت انجام می شود. جنس این لودسل، آلیاژی از فولاد (Alloy Steel) بوده و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد که قابلیت استفاده در آب را دارد.
 
 
استانداردها:
   
  CE IP68 OIML  

نحوه بارگذاری:
 
کاربردها:
انواع باسکول های سنگین مانند باسکول تریلی و باسکول کامیون
انواع توزین سیلو و مخازن

ابعاد فیزیکی:
 
ابعاد به میلیمتر می باشد.

سیم بندی (Wiring):