از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

لودسل سل تکCelltec مدل BSA کلاس C3 ظرفیت 2 تن

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

 لودسل سل تکCelltec  مدل BSA کلاس C3 ظرفیت 2 تن

توضیحات

لودسل Celltec مدل BSA یکی از لودسل های با کیفیت و خوش ساخت است که در بسیاری از صنایع جهت توزین های با حساسیت بالا استفاده می شود. این لودسل با حداقل تعداد تقسیمات 10000 در کلاس C3 از دقت بسیار خوبی برخوردار است و بخاطر طراحی آن هنگام بار گذاری نیاز به لاتن در زیر لودسل نمی باشد.لودسل BSA یک لودسل برشی (Bending Beam) است. حداکثر خروجی این لودسل ها (Full Scale Output) توسط کمپانی سازنده طوری تنظیم شده که با یکدیگر اختلاف بسیار کمی دارند و در سیستم های توزین چند لودسل، گوشه گیری این نوع لودسل به واسطه جعبه تقسیم (Junction Box) به سهولت انجام می شود. جنس این لودسل فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) است و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد و قابلیت استفاده در آب را دارد. لودسل BSA با دو سیم بندی متفاوت در بازار عرضه می شود یکی 4 سیم با امپدانس ورودی و خروجی 350 اهم و دیگری 6 سیم با امپدانس ورودی و خروجی 1000 اهم.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

  از سری لودسل های خمشی و برشی
  ساخته شده از: Stainless Steel
  دارای درجه حفاظت: IP68
 
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

سازنده:
 

 
 
Celltec که یک شرکت آمریکایی کانادایی است توسط گروهی از مهندسین با تجربه در سال 1999 تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به طراحی سیستم های اتوماسیون صنعتی از جمله ماشین های توزین دیجیتال دستی و اتوماتیک که در صنایع مختلف استفاده می شود پرداخت و سپس انواع لودسل، سنسورهای فشار، سنسورهای رطوبتی و مبدل های فشار که علی رغم دقت بالا از نظر قیمت نیز بسیار مناسب و اقتصادی بودند را در دستور کار خود قرار داد. همگام با پیشرفت صنعت در جهان، سل تک به طرح های پیچیده و پیشرفته خود جامه ی عمل پوشاند و لودسل های مرغوب و مطلوبی که هم در سیستم توزین صنعتی و هم در ترازوها کاربرد دارد را به بازار ارائه کرد و هم اکنون فعالیت های گسترده ای در زمینه سیستم های توزین متحرک جاده ای مانند محورکش ها دارد.
 
Celltec با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی خود و ایجاد فن آوری های نوین توانسته رشد قابل ملاحظه ای در سطح بین المللی در ضمینه مهندسی و طرح های صنعتی سیستم های توزین و فشار داشته باشد. تحقیق و توسعه (R&D) قلب سل تک است و سیستم کنترل کیفیت (Q/S) را تضمینی برای دقت، ظرافت و اعتبار محصولات خود می داند و با ارائه خدمات فعال پس از فروش (SAS) مراقبت از مشتریان ارزشمند خود را متعهد می شود. Celltec با در نظر گرفتن تمامی این اصول و همچنین با فعالیت مستمر و پویا توانسته کیفیت و تنوع محصولات خود را روز به روز افزایش دهد.
 
 
معرفی کالا:
لودسل Celltec مدل BSA یکی از لودسل های با کیفیت و خوش ساخت است که در بسیاری از صنایع جهت توزین های با حساسیت بالا استفاده می شود. این لودسل با حداقل تعداد تقسیمات 10000 در کلاس C3 از دقت بسیار خوبی برخوردار است و بخاطر طراحی آن هنگام بار گذاری نیاز به لاتن در زیر لودسل نمی باشد.
 
 
 
 
 
 
لودسل BSA یک لودسل برشی (Bending Beam) است. حداکثر خروجی این لودسل ها (Full Scale Output) توسط کمپانی سازنده طوری تنظیم شده که با یکدیگر اختلاف بسیار کمی دارند و در سیستم های توزین چند لودسل، گوشه گیری این نوع لودسل به واسطه جعبه تقسیم (Junction Box) به سهولت انجام می شود. جنس این لودسل فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) است و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد و قابلیت استفاده در آب را دارد. لودسل BSA با دو سیم بندی متفاوت در بازار عرضه می شود یکی 4 سیم با امپدانس ورودی و خروجی 350 اهم و دیگری 6 سیم با امپدانس ورودی و خروجی 1000 اهم.
 
نحوه بارگذاری:
کاربردها:
انواع ترازوها و باسکولت های چند پایه مانند ترازوی کفی ثابت و متحرک، ترازوی صنعتی، ترازوی فرودگاهی، ترازوی پزشکی و ترازوی مخصوص حیوانات
انواع توزین نقاله ای بصورت چند پایه مانند توزین نوار نقاله، توزین غلطک و توزین کنترل کننده های خط تولید
انواع توزین سقفی مانند توزین جرثقیل سقفی ثابت و متحرک، توزین آسانسور و بالابرها، توزین سقفی کشتارگاه و لاشه کش و توزین سقفی در تجهیزات پزشکی
انواع توزین سیلو و مخازن
انواع توزین پالت و لیفتراک
انواع توزین بچینگ و میکسر برای کارخانه آسفالت، کارخانه بتن، صنایع غذایی، صنایع داروسازی و صنایع پتروشیمی

ابعاد فیزیکی:
 
ابعاد به میلیمتر می باشد.

سیم بندی (Wiring):
لودسل BSA دارای دو نوع سیم بندی می باشد: