از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

لودسل زمیکZemic مدل BM14D کلاس C3 ظرفیت 10 تن

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

 لودسل زمیکZemic  مدل BM14D کلاس C3 ظرفیت 10 تن

توضیحات

لودسل Zemic مدل BM14D یکی از پر مصرف ترین لودسل های یونیورسال (فشاری و کششی) است که بیشتر برای تست ماشین آلات صنعتی و اندازه گیری نیرو بکار می رود.لودسل BM14D یک لودسل فشاری و کششی (Tension & Compression) است. جنس این لودسل فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) است و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد که قابلیت استفاده در آب را دارد. لودسل BM14D دارای استاندارد ATEX بوده که قابل استفاده در محیط های انفجاری و پرخطر است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

  از سری لودسل های کششی و فشاری به شکل استوانه ای
  ساخته شده از: Stainless Steel
  دارای درجه حفاظت: IP68
  دارای استاندارد ATEX برای استفاده در محیط های پرخطر
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

سازنده:
زمیک ((Zemic یکی از مشهورترین سازندگان تجهیزات اندازه گیری در جهان می باشد که توسط صنایع هوانوردی چین اداره می شود و در انواع فن آوری های پیشرفته سرمایه گذاری کرده است، مخصوصا در صنعت اندازه گیری الکترونیک مانند استرین گیج و لودسل، نرم افزار و نشان دهنده وزن، سیستم اندازه گیری و کنترل برای صنایع هوا و فضا و سیستم عملکرد ایمنی خودرو
محصولات زمیک توسط 8 مرجع صدور گواهی نامه بین المللی تایید شده است که شامل: CE , OIML , NTEP , ATEX , FM , IP , PCT , RoHS می باشد. اکنون پس از 50 سال توسعه، محصولات زمیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بازارهای جهانی پیشرفته و متوسط اعتبار چشمگیری به دست آورده و بسیار مشهور است. این کمپانی دارای بیش از 10 دفتر فروش در چین، 16 توزیع کننده در کشورهای مختلف و 2 شرکت وابسته در اروپا و آمریکا می باشد و این شبکه فروش جهانی، خدمات مناسبی را ارائه می دهند. همچنین این شرکت با دستیابی به IPO توانسته به عنوان اولین کمپانی صنایع توزین در لیست اوراق بهادر بورس قرار بگیرد. زمیک تاکید بسیاری بر ارتقا رقابت دارد، و با این دیدگاه عملکردی بی نظیر از " ایدئولوژی مزیت اندازه گیری " را در جهان توسعه داده و در این راستا رشد قابل توجهی داشته است.

معرفی کالا:
لودسل Zemic مدل BM14D یکی از پر مصرف ترین لودسل های یونیورسال (فشاری و کششی) است که بیشتر برای تست ماشین آلات صنعتی و اندازه گیری نیرو بکار می رود.
 


 

 

لودسل BM14D یک لودسل فشاری و کششی (Tension & Compression) است. جنس این لودسل فولاد ضد زنگ (Stainless Steel) است و دارای درجه حفاظت IP68 می باشد که قابلیت استفاده در آب را دارد. لودسل BM14D دارای استاندارد ATEX بوده که قابل استفاده در محیط های انفجاری و پرخطر است.

استانداردها:

   
  RoHS FM PCT CE IP68 ATEX  


نحوه بارگذاری:

 

کاربردها:

انواع توزین آویز مانند باسکول جرثقیل و ترازوی آویز
انواع توزین سقفی مانند توزین جرثقیل سقفی ثابت و متحرک، توزین آسانسور و بالابرها، توزین سقفی کشتارگاه و لاشه کش و توزین سقفی در تجهیزات پزشکی
اندازه گیری نیروی فشار و یا کشش مانند دستگاه تست نیروی وارده

ابعاد فیزیکی:
 


ابعاد به میلیمتر می باشد.


سیم بندی (Wiring):