از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

لودسل سل تکCelltec مدل DNP2 ظرفیت 2 تن

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

 لودسل سل تکCelltec مدل DNP2 ظرفیت 2 تن

توضیحات

لودسل Celltec مدل DNP2 یک پین لودسل است که معمولا در صنایع توزین کششی و قرقره ای کاربرد دارد و برای مصارف غیر تجاری مانند اندازه گیری نیرو بکار می رود.لودسل DNP2 یک لودسل خمشی دوطرفه بصورت پین لودسل (Pin Load cell) است. جنس این لودسل، از آلیاژ فولادی (Alloy Steel) بوده و دارای درجه حفاظت IP67 می باشد که قابل شستشو است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

از سری لودسل های خاص (Pin Load cell)
  ساخته شده از: Alloy Steel
  دارای درجه حفاظت: IP67
 
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

برسی تخصصی واجمالی

سازنده:
 

 
Celltec که یک شرکت آمریکایی کانادایی است توسط گروهی از مهندسین با تجربه در سال 1999 تاسیس شد. این شرکت در ابتدا به طراحی سیستم های اتوماسیون صنعتی از جمله ماشین های توزین دیجیتال دستی و اتوماتیک که در صنایع مختلف استفاده می شود پرداخت و سپس انواع لودسل، سنسورهای فشار، سنسورهای رطوبتی و مبدل های فشار که علی رغم دقت بالا از نظر قیمت نیز بسیار مناسب و اقتصادی بودند را در دستور کار خود قرار داد. همگام با پیشرفت صنعت در جهان، سل تک به طرح های پیچیده و پیشرفته خود جامه ی عمل پوشاند و لودسل های مرغوب و مطلوبی که هم در سیستم توزین صنعتی و هم در ترازوها کاربرد دارد را به بازار ارائه کرد و هم اکنون فعالیت های گسترده ای در زمینه سیستم های توزین متحرک جاده ای مانند محورکش ها دارد. Celltec با تکیه بر دانش سرمایه های انسانی خود و ایجاد فن آوری های نوین توانسته رشد قابل ملاحظه ای در سطح بین المللی در ضمینه مهندسی و طرح های صنعتی سیستم های توزین و فشار داشته باشد. تحقیق و توسعه (R&D) قلب سل تک است و سیستم کنترل کیفیت (Q/S) را تضمینی برای دقت، ظرافت و اعتبار محصولات خود می داند و با ارائه خدمات فعال پس از فروش (SAS) مراقبت از مشتریان ارزشمند خود را متعهد می شود. Celltec با در نظر گرفتن تمامی این اصول و همچنین با فعالیت مستمر و پویا توانسته کیفیت و تنوع محصولات خود را روز به روز افزایش دهد.
 
معرفی کالا:
لودسل Celltec مدل DNP2 یک پین لودسل است که معمولا در صنایع توزین کششی و قرقره ای کاربرد دارد و برای مصارف غیر تجاری مانند اندازه گیری نیرو بکار می رود.
معرفی کالا:
لودسل Celltec مدل DNP2 یک پین لودسل است که معمولا در صنایع توزین کششی و قرقره ای کاربرد دارد و برای مصارف غیر تجاری مانند اندازه گیری نیرو بکار می رود.
 
لودسل DNP2 یک لودسل خمشی دوطرفه بصورت پین لودسل (Pin Load cell) است. جنس این لودسل، از آلیاژ فولادی (Alloy Steel) بوده و دارای درجه حفاظت IP67 می باشد که قابل شستشو است.
 
نحوه بارگذاری:
 
کاربردها:
انواع توزین آویز مانند باسکول جرثقیل و ترازوی آویز
انواع توزین سقفی مانند توزین جرثقیل سقفی ثابت و متحرک، توزین آسانسور و بالابرها، توزین سقفی کشتارگاه و لاشه کش و توزین سقفی در تجهیزات پزشکی
اندازه گیری نیروی فشار و یا کشش مانند دستگاه تست نیروی وارده
 
ابعاد فیزیکی:
 

ابعاد به میلیمتر می باشد.
 

سیم بندی (Wiring):