از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازوی قد و وزن بادی اسکیل مدل BS 286

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

یکی از ویژگی های بارز این ترازوی پزشکی مصرف برق بسیار کم آن است. صفحه نمایش تک رنگ LED به این مهم کمک بسیاری کرده است. البته گفتنی است که این صفحه نمایش در هر محیط نوری ای خوانایی لازم را دارا می باشد.

مزایا

- ظرفیت 300 کیلوگرم
- گستره 200 سانتی متر
- اندازه گیری از طریق سنسور های پیشرفته اولتراسونیک
- مجهز به چاپگر
- دارای قابلیت محسابه BMI
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی

ترازوی دیجیتال BS 286 محصولی کامل برای برآورده کردن اکثر نیازهای پایه ای کاربر است. این محصول علاوه بر وزن کشی، کار قد سنجی را نیز انجام می دهد که آن هم نه به صورت مکانیکی، بلکه توسط سنسورهای پیشرفته اولتراسونیک انجام می شود که بسیار دقیق تر از نمونه های مکانیکی است. این سنسور در محلی تعبیه شده که در زمانی که کاربر بر روی کفی ترازو قرار گیرد، همزمان و به صورت خودکار قد نیز سنجش می شود. دستگاه پرینت هم پس از جمع آوری اطلاعات آن ها را پرینت می کند. این اطلاعات شامل: تاریخ، وزن، قد و BMI (شاخص حجم بدن) می شود.

 

حداکثر ظرفیت برای وزن کشی 300 کیلوگرم و کمینه آن نیز 20 گرم است. درمورد اندازه گیری قد هم بیشینه و کمینه به ترتیب 200 سانتی متر و 0.5 سانتی متر است. چاپگر این دستگاه از نوع تک رنگ (همانند آنچه در خودپردازها مشاهده می کنیم) است. کفی بزرگ و مسطح به همراه روکش از نوع لاستیک عاج دار، در موقع ایستادن بر رویش راحتی را دو چندان می کند. برای محاسبه وزن خالص هم کلید پارسنگ تعبیه شده تا نگرانی ای از این بابت نداشته باشید. پایه های لاستیکی قابل تنظیم نیز خیال شما را از قرار دادن این ترازو بر روی زمین های ناهموار راحت می کند.

 

از دیگر قابلیت های این ترازوی پزشکی بادی اسکیل می توان به مصرف بسیار کم آن اشاره کرد. همچنین درصورتی که برای مدتی از ترازو استفاده نکنید، به طور خودکار خاموش خواهد شد. البته باید خاطر نشان کرد که این ترازو از باتری قابل شارژ پشتیبانی نمی کند.