از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازوی بارکدزن سوما مدل STR101-P

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

Barcode Maker Scale Soma Model STR 101 P

ترازوی بارکدزن سوما مدل STR101-P

ترازوی بارکدزن سوما مدل STR101-P ساخت ایران و محصولی از شرکت سوما الکتریک است. ظرفیت توزین ترازو دیجیتال 50 کیلوگرم و میزان دقت ترازوی دیجیتالی 5 گرم و دارای یک لودسل برای سنجش وزن می باشد. بدنه ترازو سوما از جنس پلاستیک فشرده ABS و سینی ترازوی فروشگاهی سوما از جنس استیل تخت و لبه دار است. ابعاد ترازو 50×60×42 سانتیمتر و صفحه نمایش ترازو از نوع LCD با وضوح و زاویه دید بالا و بصورت لمسی (TOUCH) است. ترازو سوما STR101-P را می توان به بارکدزن خارجی متصل کرد و ترازو را بعنوان صندوق فروشگاهی استفاده کرد. تمامی منوهای ترازوی سوما فارسی بوده و امکان گزارش دهی فروش بصورت کلی و جزئی و امکان ثبت 1000 قلم اطلاعات کالا و 2000 فاکتور در حافظه ترازو با قابلیت افزایش حافظه را دارد.

 

مزایا

- دارای قطعه شمار داخلی
- دارای بارکدزن
- دارای چاپگر
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی

شرکت ایرانی سوما الکتریک فعالیت خود را در زمینه تولید ترازو از سال 1389 آغاز کرده است و بنای کارش را بر استفاده از تکنولوژی‌های معاصر و به ‌روز گذاشته است. به همین خاطر ترازو‌های این شرکت چه در ظاهر و چه در امکانات و تجهیزات کاملا مدرن هستند.

ترازوی دیجیتال بارکد زن سوما مدل STR 101-P از جمله انواع ترازو های تولید شرکت سوما که با نخستین نگاه، می‌توان پی به جهت‌گیری‌ های خاصش برد. ظاهر ترازوی علمک‌دار فروشگاهی با محصولات موجود در بازار متفاوت است. نخستین جنبه از این تفاوت نیز در خطوط منحنی علمک و بدنه ترازو قابل مشاهده است. دو صفحه نمایشگر لمسی 7 و 10 اینچی تفاوت عمده دیگر این ترازوی دیجیتال است که امکان رویت اطلاعات و حتی عکس کالا را برای فروشنده و خریدار مهیا کرده است. سینی از جنس استیل ساخته شده و با گارد‌هایی میله‌ای و نازک محصور شده است که قابلیت جدا شدن دارد. ابعاد ترازو دیجیتال 60×54×42 سانتی‌متر (طول و عرض و ارتفاع) است و سینی 38×42 سانتی‌متر طول دارد.