از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازو فروشگاهی مدل 30kg|7500p با نمایشگر اعداد و نمایشگر فارسی

وضعیت موجود
قیمت 2850000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Store Scale Pand 30K Model PX7500-Lcd

ترازو فروشگاهی مدل 30kg|7500p با نمایشگر اعداد و نمایشگر فارسی

 

ترازوی پند 30 کیلویی مدل PX7500-Lcd دارای ظرفیت توزین 30 کیلوگرم است و 5 گرم حساسیت دارد. نمایشگر ترازو دیجیتال پند از نوع LED با وضوح و زاویه دید بالاست. بدنه ترازو از جنس پلاستیک فشرده ABS ساخته شده است و مقاومت بسیاری دارد. سینی ترازوی PX7500-Lcd از نوع استیل است و در دو نوع تخت و لبه دار (به انتخاب مشتری) عرضه می شود. این ترازوی ساخت ایران دارای باتری پشتیبان است که به مدت 6 ساعت به صورت مداوم کار می کند. صفرکننده ترازو به صورت دستی عمل می کند و ترازو قابلیت سرویس دهی به چند مشتری به صورت همزمان را دارد. ترازوی PX7500-Lcd پند قابلیت اتصال به چاپگر را ندارد. این مدل از ترازوی پند دارای 400 حافظه مسقیم و 1000 حافظه غیر مستقیم برای ثبت اطلاعات است. لازم به ذکر است که بدنه ترازو بسیار در برابر ضربه و فشار مقاوم است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

 

ویژگی

 

- دارای علمک
- بدنه مقاوم

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

 

ترازوی پند 30 کیلوگرم PX7500-LCD تولید صنایع پند است که سالیان سال به عنوان ترازوی فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد و با استقبال بالایی رو به رو گردیده است این مدل از ترازوی پند دارای یک آپشن است که سایر ترازوهای دیجیتال به آن مجهز نمی باشد و آن دارا بودن LCD سبز رنگ در قسمت بالای سمت چپ ترازو می باشد این گزینه امکان دیده شدن متنی که توسط کاربر وارد ترازو می شود را برقرار می سازد و کاربر میتواند هنگام ویرایش متن نوشتاری خود را در نمایشگر ال سی دی مشاهده نماید همین امر موجب افزایش چشم گیر ترازوی پند 7500 گردیده است . این ترازو در بسیاری از میوه فروشی ها و فروشگاه ها با استقبال بالایی رو به رو گردیده است به همن دلیل در اصطلاح به آن ترازوی میوه فروشی نیز می گویند . دارا بودن 52 حافظه مستقیم جهت ثبت کالا و 1000 حافظه غیر مستقیم نیز از مزایای ترازوی دیجیتال مذکور می باشد .
از دیگر ویژگی های این ترازوی دیجیتال امکان راه اندازی همزمان 3 مشتری و تسریع درعملکرد فروش ، فروش پی در پی ، گزارش دهی روزانه ، هفتگی و ماهانه ، چاپ مشخصات فروش و ارائه ی رسید به خریدار ، سرعت بالا در پایدار شدن و… می باشد . بدنه ی دستگاه کاملا مقاوم ساخته شده است و جنس فلز آن از ترازو در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند . این محصول از طریق برق و باتری قابل شارژ عمل می کند و در دو نوع سینی استیل تخت و سینی استیل لبه دار قابل ارائه است که بر حسب نیاز مشتری انتخاب می گردد جهت خرید ترازوی فروشگاهی و یا مشاوره قبل از خرید با ما در ارتباط باشید .