از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازو فروشگاهی محک 50 کیلویی 15000 پلاس

وضعیت موجود
قیمت 3560000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ترازو فروشگاهی محک 50 کیلویی 15000 پلاس

 

توضیحات

ترازو محک 50 کیلویی 15000 پلاس با قابلیت های جدید توسط کارخانه محک تولید شده است . این ترازو قادر به درج قیمت واحد و مبلغ کل به ریال می باشد و علاوه بر این مجهز به LCD راهنمای تایپ می باشد . ترازوی محک 15000PLUS به همراه 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود .

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

 

ویژگی

ترکیبی LED 7-Segment  و LCD گرافیکی

دارای منوی تنظیمات با استفاده از Graphic LCD

تعداد ارقام قیمت واحد کالا ( ۶ ) شش رقم

تعداد ارقام مبلغ کل کالا ( ۷ ) هفت رقم

دارای بیش از ۱۰۰۰۰ حافظه کالا

دسترسی مستقیم به ۱۲۰ حافظه کالا (دارای ۳ صفحه حافظه)

امکان پارسنگ افزایشی و کاهشی

دارای ۳ حساب مشتری به طور همزمان

امکان تغییر واحد پول(ریال/ تومان) در چاپ فاکتور

امکان مشاهده اقلام فاکتور در نمایشگر دو طرفه ( مشتری و فروشنده )

قابلیت تنظیم شدت رنگ چاپ فاکتور در حالت برق و باطری

قابلیت تنظیم شدت نور نمایشگر در حالت برق و باطری

امکان شمارش قطعات هم وزن

امکان تجمیع وزنی

قابلیت فروش به صورت وزنی و تعدادی

قابلیت توزین بر اساس وزن تعیین شده (عملیات توزین خاص)

امکان انبارداری کالا ( گزارشات میزان فروش ریالی کالا –  میزان فروش وزنی کالا- موجودی کالا در انبار   امکان تعیین نقطه سفارش کالا )

تعریف گروه های مختلف کالا

تعریف گروه های تخفیف

تعریف گروه های مالیات

تعیین تخفیف بر اساس مبلغ کل فاکتور

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

 

ترازو محک 50 کیلویی 15000 پلاس از جدید ترین تولیدات کارخانه محک است که بدون شک پرفروش ترین مدل ترازو محک خواهد بود .
این ترازو دارای ویژگی هایی است که نیازهای کامل یک فروشگاه را برطرف ساخته و تجربه یک فروش آسان را به کاربر می دهد .
ترازوی محک 15000 پلاس نسلی جدید از ترازوی دیجیتال است که مجهز به ویژگی های بسیار کاربردی گردیده است . همانطور که تاکنون اثبات شده است محصولات کارخانه محک امروزه در بسیاری از فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و کاربران با رضایتمندی بالایی این محصول را خریداری می نمایند از این رو با در نظر گرفتن به روز ترین نیاز کاربران تولید کنندگان ترازو محک ویژگی هایی را به محصولات خود اضافه نموده اند تا بیش از پیش رضایت مشتریان را از آن خود نماید .
قابلیت درج قیمت واحد و مبلغ کل به واحد ریال یکی از دغدغه های فروشگاه هایی نظیر پروتئینی ها ، خشکبارفروشی ها و فروشگاه های فراورده های گوشتی بوده است که کارخانه ترازوی محک این ویژگی را در تولیدات جدید خود به کار گرفته است .
از دیگر ویژگی هایی که ترازو محک 50 کیلویی 15000 پلاس به آن تجهیز شده است دارا بودن LCD منو و راهنمای تایپ می باشد با این ویژگی فروشنده قادر است هنگام ورود نام کالا متن نوشتاری خود را مشاهده نموده و در صورت نیاز آنرا تغییر داده و یا اصلاح نماید .
ترازو محک 50 کیلویی 15000 پلاس از ساختار ظاهری شکیل تری نسبت به مدل های پیشین برخوردار می باشد که بدون شک نظر مشتریان را به خود جلب خواهد کرد .
قابلیت های اعمال شده در این مدل از ترازوی محک نیازهای یک فروشگاه را برطرف می سازد و تجربه یک فروش آسان و سریع را برای کاربر فراهم می کند . تولید بارکد واقعی برای کالا و نیز خواندن آن توسط بارکد خوان از دیگر ویژگی های ترازوی محک می باشد . همچنین با اتصال ترازو به کامپیوتر قادر خواهید بود اطلاعات فروش را به سیستم خود انتقال داده و ذخیره نمایید .
این ترازو همانند سایر مدل های مشابه به دستگاه پوز بانکی وصل خواهد شد . اتصال ترازو محک به کارت خوان این امکان را فراهم می سازد تا مبلغ پرداختی به صورت مستقیم به دستگاه کارت خوان انتقال گردد و تنها نیاز به وارد کردن رمز کارت توسط مشتری ایجاد گردد .
تمامی محصولات کارخانه محک به همراه 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود . جهت خرید و یا تعمیر ترازوی محک با ما در ارتباط باشید .