از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازو بارکد زن محک 35 کیلوگرم مدل BR15000BP

وضعیت موجود
قیمت 2420000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Store Scale Mahak 35 kg Model BR15000BP

ترازو بارکد زن محک 35 کیلوگرم مدل BR15000BP

 
توضیحات

ترازو بارکد زن محک 35 کیلوگرم مدل BR15000BP یکی از تولیدات شرکت توزین توان سنجش (محک) است که دو فاکتور مهمی را که یک خریدار نیازمند آن است، با خود دارد. امکانات و قیمت مناسب. ترازوی بدون علمک محک مدل BR15000BP می تواند 35 کیلوگرم را با حساسیت 2 گرم وزن کند. دارای نمایشگر سه تکه و دوطرفه است. از جنس پلاستیک فشرده و سینی استیل و لبه دار ساخته شده است.این ترازوی فروشگاهی دارای چاپگر داخلی است و به این وسیله می تواند برای مشتری فاکتور فروش صادر کند. دارای قابلیت گزارش گیری روزانه و هفتگی و ماهانه است. 35 حافظه مستقیم و 1000 حافظه غیرمستقیم دارد تا نام کالاها را به خاطر بسپارد. امکان اتصال ترازوی محک مدل BR15000BP به کامپیوتر و چاپگر جانبی و بارکد خوان و دستگاه کارت خوان فراهم است. شارژ این دستگاه از طریق برق شهری و باطری پشتیبان داخلی تامین می شود. 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

 

ویژگی

- دارای چاپگر داخلی
- امکان چاپ فاکتور
- قابلیت چاپ بارکد
- دارای 35 حافظه داخلی و 1000 حافظه غیر مستقیم خارجی
- توانایی اتصال به کامپیوتر، چاپگر جانبی، کارت خوان و بارکدخوان
- امکان شبکه شدن با ترازوهای دیگر
-

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی و اجمال

ترازوی محک MDS15000-BP

 

ترازوی محک MDS15000-BP در ظرفیت 35 کیلوگرم و دقت توزین 1 و 2 و 5 گرم تولید می شود . این دستگاه دارای پرینتر داخلی است و امکان صدور فاکتور برای مشتری میسر می باشد . عبارت BP که به همراه اسم این مدل از ترازوی محک آمده است به معنای ترازوی بدون علمک پرینتردار است این دستگاه در فروشگاه ها ، کارخانجات ، میوه فروشی ها ، شیرینی فروشی ها و … مورد استفاده قرار می گیرد نمایشگر توزین ترازوی محک بر روی بدنه ی دستگاه و کنار کیبورد عملیاتی تعبیه گردیده است .
از جمله ویژگی های کاربردی ترازوی محک دارا بودن 35 حافظه مستقیم و 1000 حافظه ی غیر مستقیم ، قابلیت اتصال به کامپیوتر در صورت تهیه کابل و سی دی نرم افزار مربوطه ، قابلیت شمارش قطعات هم وزن و راه اندازی همزمان 3 مشتری می باشد . کیفیت در ساخت این محصول و نیز کاربری بالای آن موجب شده تا بسیاری از فروشگاه ها این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند .
ترازوی محک MDS15000-BP یک خاصیت بسیار کاربردی دارد که شامل دقت بالا در توزین و سرعت در پایدار شدن وزن گردد این ویژگی در بسیاری از اصناف کاری بسیار حائذ اهمیت می باشد . ترازوی محک 15000BP دارای دو سینی توزین به صورت تخت و لبه دار است این دستگاه از دو منبع برق و باتری قابل شارژ تغذیه می کند و در صورت عدم دسترسی به برق شهری ترازو می تواند تا ساعت ها از طریق باتری پشتیبان داخلی به عملیات توزین ادامه دهد .
فیدار به عنوان شرکت ترازوی محک  این محصول را کاملا مورد تایید قرار داده است و با تضمین بهترین کیفیت ارائه می دهد تمامی تولیدات کارخانه محک به همراه 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود .