از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازوی فروشگاهی 70 کیلویی محک مدل 14000plus

وضعیت موجود
قیمت 3950000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Mahak Shopping Scale 14000plus 70 kg

 ترازوی فروشگاهی 70 کیلویی محک مدل 14000plus

 

توضیحات

ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000plus آخرین توانایی های شرکت توزین توان سنجش در صنعت تولید ترازو است. ترازویی توانمند و کارآمد و باکیفیت، که پاسخگوی نیازهای به روز فروشگاهی است. ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000plus نمونه ارتقا یافته ترازوی 14000 این شرکت است. ارتقا در قابلیت های فنی و ارتباطی؛ تا همگام و منطبق با نیازهای روز فروشگاه های پرمشتری باشد. سایت تجهیزات خرید ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000plus را بلافاصله پس از تولید فراهم کرده است تا متقاضیان این محصول از آن بهره مند شوند. ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000plus با همان ظاهر مدل 14000 ساخته شده است. تفاوت در ظاهر، به نمایشگری محدود می شود که در کنار نمایشگرهای سه گانه همیشگی، برای درج اطلاعاتی مانند ساعت و تاریخ و پیام های ارسالی و اعلام تخفیف ها تعبیه شده است. اما تغییر اساسی 14000 Plus در قابلیت های نرم افزاری ترازو نهفته است. بهره بردن از برق و باتری برای تامین انرژی دستگاه، استفاده همواره و همیشگی از ترازو را میسر کرده است. ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000plus از 10 حافظه مستقیم برخوردار است که در 3 صفحه برایش تعبیه شده است. تعداد حافظه های غیرمستقیم ترازوی فروشگاهی جدید محک به 6000 هزار عدد می رسد. رابط ها در ترازوی 70 کیلویی 14000plus محک افزوده شده است و امکان اتصال و ارتباط با هر دستگاه جانبی استفاده شدنی در فروشگاه ها وجود دارد. رابط های PS2 و RJ11 و USB و RS232 بستر اتصال ترازوی 14000 Plus را با کامپیوتر و دستگاه بارکدخوان و دستگاه پز بانکی (کارت خوان) و صندوق پول فراهم می کند. حتی امکان اتصال ترازوی جدید 70 کیلویی محک از طریق WiFi به کامپیوتر یا لپ تاپ نیز فراهم است. انطباق با نرم افزارهای فروشگاهی رایج نیز میسر شده است.

ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000 Plus در زمینه گزارش گیری هم پیشرفت هایی به خود دیده است. گزارش گیری روزانه و ماهانه برای فروش وزنی و ریالی اقلام، گزارش موجودی انبار و گزارش ریز فروش به تفکیک رسید، یا کالا از جمله انواع گزارش گیری هایی است که ترازوی 70 کیلویی جدید محک مدل 14000Plus از پسش بر می آید. این ترازو فروشگاهی دارای پارسنگ افزایشی و کاهشی است. 4 حافظه هم به صورت اختصاصی برای پارسنگ ترازوی 14000Plus در نظر گرفته شده است. این ترازو چاپگردار است. چاپگر ترازو را برای چاپ فاکتور و بارکد یاری می کند. دو نوع بارکد با ترازوی 70 کیلویی جدید محک قابل چاپ است؛ سطری و تجمیعی. بارکد سطر را به 4 شکل می توان در فاکتور درج کرد. بارکد تجمیعی نیز در انتهای فاکتور خواهد آمد. توانایی های انبارداری هم به 14000 plus اضافه شده است. شمارش، تعریف گروه های کالایی، امکان محاسبه تخفیف و مالیات و داشتن سه حافظه برای هر مشتری از دیگر قابلیت های ترازوی 70 کیلویی 14000 plus است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

 

ویژگی

 

امکان اتصال به کارت خوان بانکی

امکان اتصال به بارکد خوان

دقت فوق العاده در توزین و سرعت بالا در پایدار شدن وزن

امکان توزین پارسنگ

امکان شمارش قطعات هم وزن

تعداد ۱۰۰۰ حافظه کالا

امکان فروش به صورت وزنی و تعدادی

امکان ثبت بارکد، قیمت و نام کالا

امکان نگه­داشتن اطلاعات ساعت و تاریخ (حتی در مواقع خاموش بودن دستگاه)

امکان پاسخ­گویی همزمان به سه مشتری

امکان تغییر واحد پول (ریال / تومان) در چاپ فاکتور

امکان محاسبه مبلغ بازپرداخت مشتری (مانده)

دارای باطری قابل شارژ داخلی

امکان چاپ گزارشات فروش به دو صورت تجمعی و ریز اقلام

امکان چاپ دو فاکتور فروش

امکان چاپ بارکد سطر

امکان اتصال به کامپیوتر

امکان اتصال به کارت خوان بانکی

امکان اتصال به کشوی پول برقی

امکان اتصال به بارکد خوان

امکان اتصال به شبکه WIFI (درصورت درخواست)

قابلیت ارتباط با کامپیوتر از طریق OCX محک

در ۲ رنگ: کرم، مشکی

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی و اجمالی

 

ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس از جدید ترین تولیدات کارخانه محک است که دارای قدرت تحمل وزن 70 کیلوگرم و دقت توزین 5 گرم است .
ترازوی 70 کیلویی محک معمولا در فروشگاه های مرغ و گوشت ، میوه فروشی ها ، پروتئینی ها و …. مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه با افزایش قیمت کالاها درج قیمت واحد و مبلغ کل به واحد ریال یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریانی است که از ترازوی دیجیتال استفاده می نمایند از همین رو مهندسین و کارشناسان ترازوی محک با در نظر نوع نیاز مشتریان این ویژگی را به ترازوی محک 14000 اضافه نموده اند .
از دیگر افزونه هایی که به ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس اضافه گردیده است نمایشگر lcd است که در قسمت بالای ترازو قرار گرفته است و نشانگر نحوه ی تایپ و مدیریت سیستم است . با این ویژگی کاربر قادر است متن تایپ شده را مشاهده نماید و در صورت نیاز تغییر داده و اصلاح کند .
ترازوی فروشگاهی محک مدل 14000 پلاس یک ترازوی فروشگاهی بسیار کاربردی است که هرآنچه فروشنده نیاز دارد را فراهم می سازد .
قابلیت هایی نظیر اتصال ترازو به بارکد خوان ، اتصال ترازو به کارت خوان و اتصال ترازو به کامپیوتر ویژگی هایی است که در تمامی مدل های ترازوی محک اعمال گردیده است .
ترازوی محک 14000plus در رنگ بندی مشکی و سفید قابل ارائه است که بر حسب سلیقه مشتری انتخاب می شود . زیبایی ظاهری این ترازو نسبت به مدل های مشابه نظر مشتریان زیادی را به خود جلب خواهد کرد .
ترازوی محک 70 کیلویی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و بدون شک سهم فروش بسیاری را به خود اختصاص خواهد داد . این محصول به همراه 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود .