از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازوی فروشگاهی محک مدل MDS14000S

وضعیت موجود
قیمت 2580000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Store Scale Mahak MDS14000S

ترازوی فروشگاهی محک مدل MDS14000S

 
توضیحات

ترازوی فروشگاهی محک مدل MDS14000S محصول شرکت محک و ساخت ایران است. ظرفیت ترازوی دیجیتالی 70 کیلوگرم و دقت آن 5 گرم بوده و جنس بدنه ترازو از پلاستیک فشرده ABS با مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار می باشد. سینی ترازو دیجیتال از استیل براق و در دو نوع تخت یا چهار لبه است. ترازو BR14000AP محک فاقد چاپگر و لیبل پرینتر می باشد. ترازو دیجیتال BR14000AP دارای چاپگر داخلی برای صدور فاکتور فروش می باشد. نمایشگر ترازو از نوع LED چراغی با وضوح و کیفیت بالا بوده و دارای 3 نمایشگر مجزا برای نمایش قیمت، وزن و قیمت کل می باشد .منبع تغذیه ترازوی محک از طریق برق شهری و باتری پشتیبان با دوام بالا است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

 

ویژگی

- دارای چاپگر
- نمایشگر با وضوح بالا

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

ترازوی فروشگاهی محک مدل MDS14000S
 
 
توضیحات تکمیلی

• طراحی

ترازو محک مدل MDS 14000 دارای ظاهر شکیل با بدنه ی مقاوم در برابر ضربه و فشار ، بدنه ی ترازو از پلاستیک ABS پوشیده شده است ، سطح صفحه به صورت برامدگی هایی می باشد که موجب می گردد خط و خش بر روی بدنه ی ترازو ایجاد نگردد .

• صفحه نمایش

ترازو دارای نمایشگر جهت نمایش وزن ایجاد شده و قیمت محاسبه گردید می باشد که پس از توزین توسط led های ریز به نمایش در می آیند ، نمایشگر ها طوری تنظیم می گردد تا در محیط های تاریک نیز قابل نمایش و استفاده باشند .

• کیبرد

در سیستم ترازو قسمتی قرار گرفته است که برای ورود اطلاعات وزنی ، نام و قیمت اجناس از آن استفاده می نمایند ، کیبرد ترازو محک به حالت لمسی می باشد که نیاز نیست کاربر بر روی کیبرد فشار زیادی جهت ثبت وارد نماید و تنها با لمس کلید عدد یا اسم وارد می گردد .

• حافظه

ترازو محک دارای 35 حافظه مستقیم و 1000 حافظه غیر مستقیم می باشد و با ورود اطلاعات به حافظه به صورت بسیار ساده می توان استفاده نمود .

• بوق تایید

در زمان توزین اگر وزنی بالاتر از ظرفیت ترازو بر سینی قرار گیرد صدایی از دستگاه بیرون می آید که بوق هشدار می باشد ، و زمانی فشردن کیبرد ترازو نیز این صدا جهت تایید عمل کیبرد می باشد .

• ورودی و خروجی 

امکان ورود اطلاعات به ترازو از سیستم دیگر امکان پذیر نیست این در صورتی است که از ترازو امکان خروجی اطلاعات عددی وزن امکان پذیر می باشد .

• باتری

ترازو از برق تغذیه می نماید و در صورتی که برق قطع یا امکان ورود به دستگاه را نداشته باشد ، باتری داخلی قرار گرفته در ترازو باعث قطع نشدن دستگاه می گردد .