از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازو لیبل پرینتر وایرلس رادین مدل mkllb

وضعیت موجود
قیمت 8000000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

 ترازو لیبل پرینتر وایرلس رادین مدل mkllb

وضعیت:موجود✅
(ظرفیت40کیلوگرم)

🔻مناسب برای فروشگاه ها
🛍سوپر مارکت ها
🍒میوه فروشی ها
و بسیاری دیگر از اصناف

📌ویژگی ترازوی لیبل پرینتر وایرلس رادین
✔️امکان اتصال به شبکه ازطریق wifi
✔️ظاهر ترازو لیبل پرینتر به صورت بدون علمک یا بدون ستون نمایشگر با نمایشگر دو طرفه
✔️دارای دو چاپگر شامل رسید پرینتر ( چاپ روی رول حراراتی ) لیبل پرینتر ( چاپ روی لیبل کاغذی یا برچسب )
✔️دارای نمایشگر لمسی برای قیمت ، وزن و قیمت کل
✔️نمایشگر باتری جهت نمایش میزان مانده ی باتری
✔️حافظه داخلی به صورت کلید مستقیم برابر با 120 حافظه و حافظه غیر مستقمی برابر با 10000 قلم کالا
🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
📌جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
09129495369  (امامی)
33572276_028 (دفتر مرکزی)

✔️آسان و مطمئن خرید کنید✔️
🔰جهت عضویت و اطلاع از محصولات جدید در کانال رسمی ترازالکترونیک عضو شوید

🔸️🔸️🔸️
https://t.me/tarazelectronic
🔸️🔸️🔸️
سایت رسمی ترازالکترونیک
www.Tarazelectronic.ir
🔸️🔸️

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

ترازو لیبل پرینتر وایرلس رادین مدل mkllb

 

توضیحات تکمیلی

ترازوی بارکد زن رادین مدل MK II یک نمونه ترازوی لیبل پرینتر بوده که با حداکثر ظرفیت توزینی به مقدار 40 کیلوگرم و حداقل توانایی توزین به اندازه 100 گرم طراحی و ساخته شده است. ترازوی فروشگاهی رادین عمل توزین را با حساسیتی معادل 10 گرم به انجام می رساند. البته میزان حساسیت در توزین برای ترازوی لیبل پرینتر رادین در سه وضعیت 2، 5 و 10 گرم قابل تغییر و تنظیم نیز هست. نمایشگر تعبیه شده برای ترازوی دیجیتال رادین از نوع LCD است که با وضوح و کیفیت بسیار عالی اطلاعات را نمایش می دهد. اطلاعات مربوط به وزن اقلام تا 6 رقم، قیمت واحد تا 8 رقم و قیمت کل اقلام تا 9 رقم بر روی نمایشگر LCD ترازوی رادین قابل نمایش است. 39×29 سانتیمتر اندازه سینی یا کفه توزین در ترازوی فروشگاهی رادین را شامل می شود.

انرژی مورد نیاز ترازوی بارکد زن رادین مدل MK II از برق شهری تأمین می شود و البته یک باتری داخلی جهت تأمین انرژی ترازوی لیبل پرینتر رادین در مواقعی که برق قطع بوده و یا در مواقع و مکان هایی که دسترسی به برق شهری امکان نداشته باشد، تعبیه شده است. مجهز بودن ترازوی لیبل زن رادین با چاپگر داخلی امکان چاپ فاکتور، برچسب (لیبل) و بارکد تفکیکی و همچنین بارکد تجمیعی را فراهم می آورد. تفاوت بارکد تفکیکی و بارکد تجمیعی در آن است که بارکد تفکیکی برای تنها یک قلم کالا استفاده می شود در حالی که بارکد تجمیعی برای تعداد چند کالا باهم استفاده می شود. ترازوی فروشگاهی رادین از 120 حافظه مستقیم و 100 هزار حافظه غیرمستقیم برخوردار است. امکان تهیه گزارش به صورت های مختلف از جمله: روزانه، هفتگی، ماهانه، تفکیکی، کلی، کاربر، تاریخ دار و... نیز در ترازوی بدون علمک رادین وجود دارد. ترازوی بارکد پرینتر رادین متناسب با شرایط اقلیمی ایران ساخته شده و در دمای 0 تا 40 درجه سانتیگراد قابل استفاده است.

ترازوی رادین از قابلیت ارائه خدمات به 3 مشتری به صورت همزمان برخوردار است. امکان تعریف 10 کاربر متفاوت در ترازوی رادین وجود دارد. منوی ترازوی فروشگاهی رادین کاملاً فارسی بوده و به همین دلیل کار با آن بسیار راحت است. چاپ لوگو بر روی لیبل یا کاغذ یکی دیگر از توانایی های بسیار زیاد ترازو فروشگاهی رادین محسوب می شود. ترازوی بارکد زن رادین از امکاناتی همچون: امکان اعمال تخفیف در قیمت نهایی خرید به صورت درصدی و مبلغی و همچنین امکان محاسبه ارزش افزوده و مالیات برخوردار است. قابلیت پارسنگ در ترازوی لیبل پرینتر رادین وجود دارد که به واسطه آن می توان وزن دقیق و خالص اقلام را بدون احتساب وزن جعبه یا ظرفی که در آن قرار دارند، محاسبه کرد. ترازوی رادین قابلیت اتصال به شبکه از طریق LAN را نیز دارد. همچنین اتصال ترازو لیبل زن رادین به دستگاه های جانبی نظیر کامپیوتر، بارکد خوان، کارتخوان (POS) و کشوی پول با استفاده از درگاه های ارتباطی تعبیه شده در ترازوی رادین فراهم آمده است.

قیمت ترازوی رادین با توجه به قابلیت ها و امکانات ویژه ای که دارد بسیار ایده آل بوده و قابل توجه نیز هست. خرید ترازوی رادین از فروشگاه اینترنتی تجهیزات که به عنوان نمایندگی ترازوی رادین فعالیت دارد، در کوتاه ترین و سریعترین زمان ممکن صورت می پذیرد. امکان مشاوره رایگان از نکاتی است که خرید از این فروشگاه می تواند در اختیار متقاضیان ترازوی رادین قرار دهد.