از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازوی صنعتی پند مدل PX3000

وضعیت موجود
قیمت 2200000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Industrial Scale Pand Model PX 3000

ترازو صنعتی پند مدل 3000 ، که بنام 3000 پی یو تی ( put ) نیز شناخته شده جهت وزن کشی در ادارات پست مورد استفاده قرار می گیرد ، پلاستیک بدنه از abs مرغوب می باشد که پس از مدتی تغییر رنگ نخواهد داشت ، دقت ترازو 1 گرم در ظرفیت 30 کیلو گرم بوده که در صنعت شمارش قطعه از ارزش بالایی برخوردار است ،

 

مزایا

- دارای علمک
- دارای قطعه شمار داخلی

معایب

- فاقد چاپگر
- فاقد لیبل پرینتر
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی

ترازوی صنعتی PX3000 بیشتر در شعبه‌های اداره پست استفاده می‌شود. اما تجهیز ترازوی دیجیتالی شرکت پند به شمارش‌گر باعث می‌شود تا از آن به عنوان ترازوی قطعه‌ شمار نیز استفاده شود و در کارخانه‌های بسته‌بندی و فروشگاه‌های ابزار و یراق نیز کاربرد داشته باشد.

 

 

 

 

ظاهر ترازوی دیجیتالی پند ساده و چشم‌نواز است. سینی استیل تخت آن کفه‌ی ترازو را شکل داده و علمک مجهز به نمایشگر دوطرفه دیجیتال با صفحه LED بدون شکل و شمایل خاصی به صورت مستقیم از آن بالا آمده است. عمر مفید این ترازوی صنعتی 15 سال تخمین زده شده که برای ترازوی دیجیتال عمری بسیار قابل قبول به حساب می‌آید. همانند دیگر ترازوهای شرکت پند این ترازو هم از قابلیت اتصال به کامپیوتر بهره می‌برد و علاوه بر این، امکان افزایش برنامه‌های نرم‌افزای و امکان اتصال به رله قطع‌کن نیز برای آن در نظر گرفته شده است. ظرفیت توزین ترازو 30 کیلوگرم با حساسیت 5 گرم است.