از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازو قطعه شمار توزین صدر مدل DS7003C

وضعیت موجود
قیمت 680000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Industrial Scale Towzin Sadr ModeL DS 7003 C

ترازو قطعه شمار توزین صدر مدل DS7003C با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و میزان دقت در توزین 1 گرم و قطعه شمار داخلی بهترین انتخاب برای مصارف صنعتی می باشد. بدنه ترازوی قطعه شمار از جنس پلاستیک فشرده ABS و سینی تخت و لبه دار استیل است. ترازو شمارشگر DS7003C فاقد علمک و چاپگر بوده و دارای یک لودسل برای سنجش وزن و مناسب برای امور بسته بندی در کارخانه جات صنعتی می باشد.

 

مزایا

- دارای قطعه شمار داخلی
- نمایشگر LED و LCD

معایب

- فاقد چاپگر
- فاقد لیبل پرینتر
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی

ترازوی مدل DS7003C محصول شرکت توزین صدر ایران، ترازویی با قابلیت شمارش است که برای استفاده‌های بسته بندی و کارخانه های تولیدی مناسب است. ترازوی بدون علمک دیجیتال با ظرفیت توزین 30 کیلوگرم و حساسیت 1 گرم تولید شده است. از نظر ظاهری شباهت بسیاری به مدل DS7003 دارد. نمایشگر LCD سه قسمتی قیمت و قیمت کل و وزن، جلوی ترازو قرار دارد. بدنه به رنگ مشکی است و از پلاستیک فشرده ABS تهیه شده تا در برابر فشار و ضربه و شکستگی مقاوم باشد. سینی ترازوی دیجیتال از استیل ساخته شده است و به صورت لبه دار است تا از غلتیدن یا افتادن اقلام جلوگیری کند. 24 دکمه برای دسترسی به حافظه ترازو، زیر نمایشگر وجود دارد. ترازوی بدون علمک توزین صدر از طریق برق و باطری تغذیه می کند و به هنگام نبود برق شهری می تواند با استفاده از باطری قابل شارژ داخلی، ترازو را روشن نگه دارد.

ترازو-قطعه-شمار-توزین-صدر-مدل-DS7003C.jpg

شمارش گر بودن بزرگترین مزیت ترازو DS7003C است. این ویژگی می تواند برای فروشگاه های ابزار و یراق جالب توجه باشد. حد و اندازه ظرفیت توزین و حساسیت نیز به قدری خوب هست که چنان فروشگاه هایی را برای خرید ترازو مجاب کند. نمونه گیری برای شمارش با سرعت بالایی انجام می شود و عمل شمارش اقلام را هر چه بیشتر سرعت می بخشد. دو امکان روی ترازو دیجیتال وجود ندارد، اما می توان در صورت درخواست مشتری روی ترازو نصب کرد. یکی پورت RS232 برای اتصال به کامپیوتر و دیگری نمایشگر در طرف مشتری. برای تامین امنیت ترازوی شمارشگر توزین صدر، قفل ضد سرقت روی ترازو نصب شده است. 12 ماه گارانتی می تواند ارائه خدمات برای ترازو را محقق کند.