از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

ترازوی آشپزخانه محک مدل MDS-2000

وضعیت موجود
قیمت 90000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
مشخصات کلی

ترازو آشپزخانه محک در گروه ترازو خانگی قرار گرفته است که در آشپزخانه ی منازل مورد استفاده قرار می گیرد و تغذیه ترازو تنها از طریق باتری می باشد و تنها در مدل سینی تخت عرضه می گردد .

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی

طراحی :

ترازوی آشپزخانه ی محک به صورت بدون علمک طراحی شده است و در حقیقت یه ترازوی کوچک با تنها قابلیت توزین می باشد ، ترازو در رنگ های قرمز ، زرد و کرم قابل انتخاب است ، تولید ترازوی کوچک آشپزخانه ای محک توسط کارخانه محک نبوده و این کالا بر خلاف تمامی تولیدات به صورت وارداتی می باشد و تنها برای تکمیل شدن سبد کالا به محصولات محک افزوده شده است ، ساختار بدنه ی ترازو قوی و مقاوم نمی باشد و برای استفاده اندک در آشپزخانه ی منازل کاربرد دارد .

 

صفحه نمایش ترازو محک آشپزخانه lcd بوده دارای نور پس زمینه نیست و اعداد نیز با رنگ مشکی نمایش داده می شود و صفحه نمایش ترازوی محک به صفحه ی ماشین حساب مانند است .

ترازو فاقد کیبرد عملیاتی بوده و تنها کلید روشن و خاموش بر روی بدنه تعبیه شده است .

فاقد حافظه می باشد .

فاقد بوق تایید می باشد .

ترازوی محک با باتری قلمی تغذیه شده و ادابتوری برای اتصال به برق وجود ندارد و در صورت اتمام باتری ترازو با خرید مجدد باتری می توان ترازو محک را مجددا راه اندازی و استفاده نمود .

فاقد ورودی و خروجی است .

ترازوی محک در مدل آشپزخانه از انجایی که در گروه تولیدات نبوده و به صورت وارداتی است دارای گارانتی نمی باشد و توزین ترازو تا ظرفیت 5 کیلو گرم با دقت 5 گرم می باشد .