از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

نمایشگر ترازو Yaohuaیاهوآ مدل T7 با صفحه نمایش LCD بزرگ

وضعیت موجود
قیمت 0 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

نمایشگر ترازو یاهوآ مدل T7 با صفحه نمایش LCD بزرگ

توضیحات

نمایشگر وزن Yaohua مدل T7 از کیفیت خوب و قیمت مناسبی برخوردار است و به همین جهت نگاه ها پس از A12 به این نمایشگر معطوف گشته است. دقت A/D (تبدیلگر آنالوگ به دیجیتال) این نمایشگر 20 بیتی است و حدود 1،000،000 تقسیم داخلی را شامل می شود. یکی از ویژگی های برتر نمایشگر T7 صفحه نمایش آن است که دارای 6 عدد سون سگمنت بصورت LCD به ارتفاع 2 اینچ (50.8 میلیمتر) می باشد و از وضوح نمایشی خوبی برخوردار است. صفحه کلید این نمایشگر شامل شش دکمه بصورت Membrane می باشد. T7 امکان تغذیه چهار عدد لودسل 350 اهمی را دارد. این نمایشگر دارای باطری 6 ولت 4 آمپر ساعت و زنگ هوشدار در زمانی که باطری نیاز به شارژ دارد می باشد و برای صرف جویی در مصرف آن، هنگام عدم استفاده از دستگاه، بطور خودکار خاموش می شود. از خصوصیات دیگر این نمایشگر تابع تجمیع بار برای مجموع توزین های انجام شده (Accumulating) و تابع تثبت حداکثر بار وارد شده (Peakometer) است. نکته جالب دیگر امکان بزرگنمایی دقت نمایشی تا 10 برابر در این نمایشگر می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

  نمایشگر وزن با صفحه نمایش LCD بزرگ برای استفاده در انواع ترازوهای الکترونیک
  توان تغذیه حداکثر 4 لودسل 350 اهمی
  تبدیل آنالوگ به دیجیتال 20 بیتی (1،000،000 قسمتی)
  امکان بزرگنمایی دقت نمایش تا 10 برابر (Magnification)
  دارای توابع تثبت حداکثر بار وارده (Peakometer) و تجمیع بار (Accumulating)
  دارای باطری قابل شارژ و چراغ هوشدار هنگام نیاز به شارژ باطری
  خاموش شدن خودکار برای صرفه جویی در مصرف باطری (Auto Sleep)
  دارای گواهی نامه بین المللی OIML R76
 
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

سازنده:


 

Yaohua در سال 1992 در کشور چین تاسیس شد و با توسعه در زمینه انواع نشاندهنده های توزین توانست در سال 2010 با هدف رسیدن به سرمایه گذاری مشترک، 45 درصد از سهام خود را به کمپانی بزرگ زمیک (Zemic) واگذار کند. یاهوآ در دسامبر 2012 به عنوان برند مشهور شانگهای شناخته شد و اکنون این شرکت با به کارگیری فن آوری پیشرفته در تحقیق، توسعه، تولید و بازاریابی توانسته یکی از پرفروش ترین ها در جهان باشد.
یاهوآ معتقد است نیروی انسانی کارامد و فن آوری پیشرفته نقش مهمی در صنعت دارد لذا حدود 35 درصد از پرسنل این کمپانی مهندسین با تجربه با مدارک کارشناسی ارشد و دکترا می باشند، همچنین با ادامه افزایش سرمایه گذاری در تکنولوژی از مزیت رقابت و فناوری پیشرفته برخوردار است. درحال حاضر تیم تحقیق و توسعه یاهوآ در موسسه تحقیق و توسعه شانگهای کاملا به رسمیت شناخته شده است.

 

نگرش مدیریتی یاهوآ براساس ساخت نشاندهنده های خاص، کامل و بی عیب است. نشاندهنده های سری XK-3190 یکی از محصولات با کیفیت تجاری شانگهای است که سالانه حدود 1.5 میلیون دستگاه تولید می شود. Yaohua تاکنون دارای بیش از 50 ثبت اختراع می باشد و افتخار کسب گواهینامه OIML را از کشورهای چین و هلند دارد و بعضی از محصولاتش دارای گواهینامه NTEP است.
 
معرفی کالا:
نمایشگر وزن Yaohua مدل T7 از کیفیت خوب و قیمت مناسبی برخوردار است و به همین جهت نگاه ها پس از A12 به این نمایشگر معطوف گشته است. دقت A/D (تبدیلگر آنالوگ به دیجیتال) این نمایشگر 20 بیتی است و حدود 1،000،000 تقسیم داخلی را شامل می شود. یکی از ویژگی های برتر 
نمایشگر T7 صفحه نمایش آن است که دارای 6 عدد سون سگمنت بصورت LCD به ارتفاع 2 اینچ (50.8 میلیمتر) می باشد و از وضوح نمایشی خوبی برخوردار است. صفحه کلید این نمایشگر شامل شش دکمه بصورت Membrane می باشد.

T7 امکان تغذیه چهار عدد لودسل 350 اهمی را دارد. این نمایشگر دارای باطری 6 ولت 4 آمپر ساعت و زنگ هوشدار در زمانی که باطری نیاز به شارژ دارد می باشد و برای صرف جویی در مصرف آن، هنگام عدم استفاده از دستگاه، بطور خودکار خاموش می شود. از خصوصیات دیگر این نمایشگر تابع تجمیع بار برای مجموع توزین های انجام شده (Accumulating) و تابع تثبت حداکثر بار وارد شده (Peakometer) است. نکته جالب دیگر امکان بزرگنمایی دقت نمایشی تا 10 برابر در این نمایشگر می باشد.

استانداردها:

   
  CE OIML  


کاربردها:

انواع ترازوهای تک پایه مانند ترازوی فروشگاهی و خرده فروشی، ترازوی قطعه شمار، ترازوی پستی، ترازوی فرودگاهی، ترازوی خانگی، ترازوی پزشکی، ترازوی آزمایشگاهی، ترازوی لیبل زن، ترازوی بارکدخوان و ترازوی صنعتی
انواع ترازوها و باسکولت های چند پایه مانند ترازوی کفی ثابت و متحرک، ترازوی صنعتی، ترازوی فرودگاهی، ترازوی پزشکی و ترازوی مخصوص حیوانات
انواع توزین پالت و لیفتراک
اندازه گیری نیروی فشار و یا کشش مانند دستگاه تست نیروی وارده


ابعاد فیزیکی:

ابعاد به میلیمتر می باشد.


سیم بندی (Wiring):
  


نحوه اتصال به لودسل

تذکر: اگر از کابل 4 رشته استفاده می کنید Pin7 را به Pin6 و Pin2 را به Pin1 متصل نمایید.