از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

نمایشگر ترازو یاهوآ Yaohuaمدل A15 با صفحه نمایش LCD

وضعیت موجود
قیمت 0 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

نمایشگر ترازو یاهوآ مدل A15 با صفحه نمایش LCD

توضیحات

نمایشگر وزن Yaohua مدل A15 با عملکرد و توانایی قابل قبول، نمایشگری مناسب برای انواع ترازو های الکترونیک محسوب می شود. دقت A/D (تبدیلگر آنالوگ به دیجیتال) این نمایشگر 24 بیتی اما با حداکثر تعداد تقسیمات داخلی 600،000 و حداکثر تعداد تقسمات خارجی 30،000 می باشد. نمایشگر A15 دارای 3 ردیف  LCD است که برای نمایش وزن، قیمت واحد و قیمت کل بکار می رود و هر ردیف نیز شامل 7رقم سون سگمنت با قابلیت تنظیم نور پس زمینه می باشد. صفحه کلید این نمایشگر شامل 20 کلید 5×4 بصورت Membrane است. A15 امکان تغذیه شش عدد لودسل 350 اهمی را دارد و دارای باطری 6 ولت 4 آمپر ساعت  و زنگ هوشدار در زمانی که باطری نیاز به شارژ دارد می باشد و برای صرف جویی در مصرف آن، هنگام عدم استفاده از دستگاه، بطور خودکار خاموش می شود. از خصوصیات دیگر این نمایشگر نرم افزار داخلی آن برای تعریف انواع توابع می باشد که بارزترین آنها عبارتند از قطعه شمار (Counting)، تجمیع بار برای مجموع توزین های انجام شده (Accumulating)، محاسبه قیمت (Price-Computing). همچنین بصورت سفارشی و اختیاری امکان افزودن پورت سریال RS232 جهت ارتباط با نشاندهنده از راه دور (Scoreboard) و یا کامپیوتر می باشد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

نمایشگر وزن با صفحه نمایش LCD در 3 ردیف برای استفاده در انواع ترازوهای الکترونیک
  تبدیل آنالوگ به دیجیتال 24 بیتی با حداکثر تعداد تقسیمات داخلی 600000 و حداکثر تعداد تقسیمات خارجی 30000
  توان تغذیه حداکثر 6 لودسل 350 اهمی
  دارای تابع محاسبه قیمت (Price-Computing)
  دارای توابع قطعه شمار (Counting) و تجمیع بار (Accumulating)
  دارای باطری و زنگ هوشدار هنگام نیاز به شارژ باطری

 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

سازنده:


 

Yaohua در سال 1992 در کشور چین تاسیس شد و با توسعه در زمینه انواع نشاندهنده های توزین توانست در سال 2010 با هدف رسیدن به سرمایه گذاری مشترک، 45 درصد از سهام خود را به کمپانی بزرگ زمیک (Zemic) واگذار کند. یاهوآ در دسامبر 2012 به عنوان برند مشهور شانگهای شناخته شد و اکنون این شرکت با به کارگیری فن آوری پیشرفته در تحقیق، توسعه، تولید و بازاریابی توانسته یکی از پرفروش ترین ها در جهان باشد.
یاهوآ معتقد است نیروی انسانی کارامد و فن آوری پیشرفته نقش مهمی در صنعت دارد لذا حدود 35 درصد از پرسنل این کمپانی مهندسین با تجربه با مدارک کارشناسی ارشد و دکترا می باشند، همچنین با ادامه افزایش سرمایه گذاری در تکنولوژی از مزیت رقابت و فناوری پیشرفته برخوردار است. درحال حاضر تیم تحقیق و توسعه یاهوآ در موسسه تحقیق و توسعه شانگهای کاملا به رسمیت شناخته شده است.
نگرش مدیریتی یاهوآ براساس ساخت نشاندهنده های خاص، کامل و بی عیب است. نشاندهنده های سری XK-3190 یکی از محصولات با کیفیت تجاری شانگهای است که سالانه حدود 1.5 میلیون دستگاه تولید می شود. Yaohua تاکنون دارای بیش از 50 ثبت اختراع می باشد و افتخار کسب گواهینامه OIML را از کشورهای چین و هلند دارد و بعضی از محصولاتش دارای گواهینامه NTEP است.
  معرفی کالا:
نمایشگر وزن Yaohua مدل A15 با عملکرد و توانایی قابل قبول، نمایشگری مناسب برای انواع ترازو های الکترونیک محسوب می شود. دقت A/D (تبدیلگر آنالوگ به دیجیتال) این نمایشگر 24 بیتی اما با حداکثر تعداد تقسیمات داخلی 600،000 و حداکثر تعداد تقسمات خارجی 30،000 می باشد. نمایشگر A15 دارای 3 ردیف  LCD است که برای نمایش وزن، قیمت واحد و قیمت کل بکار می رود و هر ردیف نیز شامل 7رقم سون سگمنت با قابلیت تنظیم نور پس زمینه می باشد. صفحه کلید این نمایشگر شامل 20 کلید 5×4 بصورت Membrane است.
 

A15 امکان تغذیه شش عدد لودسل 350 اهمی را دارد و دارای باطری 6 ولت 4 آمپر ساعت  و زنگ هوشدار در زمانی که باطری نیاز به شارژ دارد می باشد و برای صرف جویی در مصرف آن، هنگام عدم استفاده از دستگاه، بطور خودکار خاموش می شود. از خصوصیات دیگر این نمایشگر نرم افزار داخلی آن برای تعریف انواع توابع می باشد که بارزترین آنها عبارتند از قطعه شمار (Counting)، تجمیع بار برای مجموع توزین های انجام شده (Accumulating)، محاسبه قیمت (Price-Computing). همچنین بصورت سفارشی و اختیاری امکان افزودن پورت سریال RS232 جهت ارتباط با نشاندهنده از راه دور (Scoreboard) و یا کامپیوتر می باشد.


کاربردها:

انواع ترازوهای تک پایه مانند ترازوی فروشگاهی و خرده فروشی، ترازوی قطعه شمار، ترازوی پستی، ترازوی فرودگاهی، ترازوی خانگی، ترازوی پزشکی، ترازوی آزمایشگاهی، ترازوی لیبل زن، ترازوی بارکدخوان و ترازوی صنعتی
انواع ترازوها و باسکولت های چند پایه مانند ترازوی کفی ثابت و متحرک، ترازوی صنعتی، ترازوی فرودگاهی، ترازوی پزشکی و ترازوی مخصوص حیوانات

ابعاد فیزیکی:


ابعاد به میلیمتر می باشد.

سیم بندی (Wiring):
  


نحوه اتصال به لودسل