از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول 550استیل نیکوالکترونیک

وضعیت موجود
قیمت 2400000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Nikoo Electronical Weighting 501 ESN 500Kg Steel

باسکول 550استیل نیکوالکترونیک

 

باسکول استیل نیکو 550 کیلوگرم مدل 501ESN از جمله محصولات داخلی به شمار می آید. باسکول استیل نیکو 550 کیلوگرم هم چون سایر محصولات دارای توان بیشینه و کمینه توزین است چنان چه بیشترین توان توزین 550 کیلوگرم و کم ترین توان توزین 12/5 کیلوگرم است و در مدل 501ESN، میزان دقت 100 گرم در نظر گرفته شده است. ابعاد کلی باسکول استیل نیکو 70×80×105 سانتیمتر است و فضای چندانی را به خود اختصاص نمی دهد و مساحت صفحه استیل باسکول نیز 80×70 سانتیمتر در نظر گرفته شده.شرکت نیکو باسکول مدل 501ESN را به شکل پایه دار طراحی و به بازار عرضه کرده است اما قابلیت نصب چرخ بر باسکول وجود دارد. نمایشگر باسکول نیکو هم چون سایر محصولات این شرکت و شرکت های مشابه در دو قالب LED , LCD روانه ی بازار مصرف شده است. این نوع صفحه نمایش سبب می شود تا کاربر دید بهتری از وزن و قیمت داشته باشد. منبع تغذیه برای کارکرد دستگاه برق 220 ولت شهری است و دمای محیط می بایست ما بین 10 تا 40 درجه سانتی گراد باشد در نتیجه باسکول نیکو به راحتی با شرایط اقلیمی ایران سازگار است.مدل 501ESN نوعی باسکول نرده دار است و بنا به استفاده کاربر می تواند مزیت مناسبی محسوب شود چرا که می تواند نوعی نگهدارنده برای اقلام سنجیدنی باشد. باطری باسکول نیکو قابلیت شارژ دارد و کاربر به آسانی می تواند در هنگام قطع و یا نبود برق شهری از محصول استفاده کند. برای ارتقای باسکول نیکو کاربر قادر است نمایشگر چاپگر، نمایشگر بی سیم، نمایشگر ماشین حسابدار، نمایشگر دوطرفه را برای راحتی در کار نصب کند.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

توضیحات تکمیلی

 

شرکت باسکول نیکو با هفت دهه تجربه و بهره گیری از فناوری امروزی تلاش کرده تا باسکول های صنعتی، با کیفیت و کارایی مناسب را روانه بازار داخلی کند. تنوع محصولات باسکول نیکو بالغ بر 20 نوع کالا است که همگی از کیفیت و قابلیت های قابل توجهی برخوردارند.

یکی از محصولات ارایه شده از سوی شرکت باسکول نیکو، باسکول استیل نیکو 550 کیلوگرم مدل 501ESN است. هم چون محصولات مشابه باسکول استیل نیکو 550 کیلوگرم دارای بیشینه توزین 550 کیلوگرم و کمینه توزین 12/5 کیلوگرم با حساسیت 100 گرم است. ابعاد سینی استیل مدل 501ESN به مساحت 70×80 سانتیمتر و طول و عرض و ارتفاع باسکول نیکو به ترتیب 105×80×70 سانتیمتر است، اندازه نه چندان بزرگ این محصول سبب می شود تا فضای زیادی را به خود اختصاص ندهد. برای وضوح دید کاربر در تولید صفحه نمایش باسکول استیل نیکو از فناوری LED و LCD استفاده شده است. باطری این محصول قابلیت شارژ دارد و به راحتی می توان در زمان فقدان برق شهری از آن استفاده کرد. مدل 501ESN به شکل نرده دار طراحی شده و ظاهر مناسب و میان رده ای را در مقایسه با دیگر محصولات مشابه به خود اختصاص داده است. نرده، نگهدارنده ای برای اقلام سنجشی محسوب می شود هم چنین این محصول قیمت مناسبی در مقایسه با محصولات هم رده خود دارد. باسکول استیل نیکو مدل 501ESN به شکل پایه دار طراحی شده است، البته کاربر می تواند باسکول را چرخ دار کند و قابلیت نصب آن وجود دارد. منبع تغذیه باسکول 550 کیلوگرمی برق 220 ولت شهری و دمای محیط برای نگهداری و عملکرد بهتر بین 10 تا 40 درجه سانتی گراد است، محصولات باسکول نیکو هم راستا با شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده است.انچه متمایز کننده ی محصولات باسکول نیکوست، قابلیت ارتقای این محصولات است. کاربر قادر است به راحتی بنا به نوع استفاده خود از دستگاه، آن را ارتقا دهد. از جمله این قابلیت ها می توان به توانایی نصب نمایشگر چاپگر اشاره کرد و سبب می شود کاربر تمامی اطلاعات مربوط به وزن و قیمت را چاپ کند. از دیگر قابلیت ها، توانایی نصب نمایشگر بدون سیم است، کاربر می تواند با نصب نمایشگر دوم، از فاصله دور نیز وزن و قیمت را مشاهده کند. توانایی نصب نمایشگر ماشین حسابدار کاربر را قادر می سازد تا محاسبات دقیقی از وزن و قیمت داشته باشد و در نهایت می توان به نصب نمایشگر دو طرفه پرداخت، قابلیت این نمایشگر به سبب راحتی استفاده از باسکول نیکو است. برای کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با همکاران ما در تماس باشید.