از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول 4لودسل الکترونیک چرخدارنیکوNikoo

وضعیت موجود
قیمت 6950000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Nikoo Electronical 4 Load Cell

باسکول 4لودسل الکترونیک چرخدارنیکوNikoo

باسکول 4 لودسل نیکو مدل EMPW4L از توان توزین 2500 کیلوگرم برخوردار است. بیشترین توان توزین این مدل، 2500 کیلوگرم و کمترین توان اندازه گیری وزن، 50 کیلوگرم است. حساسیت و دقت اندازه گیری وزن از 200 گرم شروع می شود. صفحه ی نمایشگر از نوع LED\LCD است که کیفیت بالایی از وضوح را در نور کم و یا فضای تاریک فراهم می کند. باسکول 4 لودسل نیکو مجهز به نمایشگر ماشین حسابدار است، این امکان سبب می شود تا محاسبه وزن و قیمت بسیار دقیق انجام شود.

ابعاد صفحه توزین، 125×125 سانتیمتر است و از انواع باسکول صنعتی با توان کارکرد بالاست. این باسکول در دسته باسکول های الکترونیک قرار می گیرد. باسکول 4 لودسل نیکو از جمله انواع باسکول متحرک است و امکان نصب پایه نیز وجود دارد. از قابلیت های در نظر گرفته شده برای این مدل می توان به قابلیت نصب نمایشگر چاپگر اشاره کرد. خریدار می توان با نصب این نمایشگر و اتصال آن به کامپیوتر، اطلاعات ثبت شده را چاپ کند. قابلیت دیگر، نصب نمایشگر بدون سیم است. از مزایای این نمایشگر، رویت اعداد از فاصله ی دور است. نصب نمایشگر دو طرفه از دیگر قابلیت های این دستگاه به شمار می رود و برای سهولت کار خریدار و مشتری تعبیه شده است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- نمایشگر ماشین حسابدار
- قابلیت نصب نمایشگر چاپگر
- قابلیت نصب نمایشگر بدون سیم
- قابلیت نصب پایه
- باطری قابل شارژ

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات تکمیلی

شرکت باسکول نیکو در ابتدا به تولید قپان می پرداخت اما از سال 1325 که فعالیت خود را به طور رسمی ادامه داد، شروع به تولید باسکول با توان توزین و کارایی های گوناگون کرد. تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست. باسکول 4 لودسل نیکو مدل EMPW4L، باسکولی الکترونیک و صنعتی به شمار می آید و از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. بیشترین توان اندازه گیری وزن این مدل، 2500 کیلوگرم و کمترین توان، 50 کیلوگرم است و حساسیت سنجش آن از 200 گرم شروع می شود. ابعاد سینی توزین 125×125 سانتیمتر و طول و عرض و ارتفاع دستگاه به ترتیب 125×125×110 سانتیمتر است. باسکول 4 لودسل از نوع باسکول چرخ دار است و به راحتی قابل جابجایی است. منبع تغذیه باسکول از طریق برق شهری 220 ولت تامین می شود. 

صفحه نمایشگر باسکول 4 لودسل نیکو، از نوع LED\LCD است و در نور کم و یا فضای تاریک، اطلاعات روی نمایشگر به خوبی و با کیفیت بالا قابل رویت هست. این باسکول مجهز به نمایشگر ماشین حسابدار است یعنی حسابرسی وزن و قیمت بسیار دقیق انجام می شود. قابلیت های بسیاری برای این باسکول، هم چون سایر محصولات شرکت باسکول نیکو، روی دستگاه تعبیه شده است. هم چون نصب نمایشگر چاپگر، این امکان سبب می شود تا با اتصال به کامپیوتر اطلاعات ثبت شده چاپ شوند. برای ارتقا باسکول کاربر می تواند نمایشگر بدون سیم را نیز روی آن نصب کند تا از فاصله ی دور بتواند اعداد روی نمایشگر را مشاهده کند و هم چنین نصب نمایشگر دو طرفه از دیگر قابلیت های محصولات باسکول نیکو به شمار می آید. 

اسکول 4 لودسل الکترونیک نیکو 

حداکثر وزن 2500 کیلو گرم 

حداقل وزن 50 کیلو گرم 

دقت 200 گرم 

نمایشگر Led/Lcd

ابعاد صفحه 125×125

برق شهری 220 ولت /60 هرتز 

دمای عملکرد از -10 تا 40 درجه سانتی گراد 

باطری قابل شارژ

چرخ دار

قابلیت نصب نمایشگر پرینتر دار

قابلیت نصب نمایشگر بی سیم