از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول 3تن دام کش الکترونیک 4لودسل نیکو

وضعیت موجود
قیمت 6450000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Nikoo Cattle Scale 3 Tone 3000EMF4L

باسکول 3تن دام کش الکترونیک 4لودسل نیکو

باسکول دامکش نیکو 3 تن مدل 3000EMF4L، برای توزین دام طراحی شده است. هم چون سایر مشخصات کلی باسکول ، از بیشترین و کم ترین توان توزین برخوردار است. بیشینه توان توزین 3000 کیلوگرم و کمینه توان توزین آن 50 کیلوگرم است که با حساسیت 200 گرم به اندازه گیری وزن احشام می پردازد. ابعاد سینی توزین دام 150×150 سانتیمتر است. این باسکول 3 تنی دارای باطری قابل شارژ است و نمایشگر آن مجهز به سیستم ماشین حسابدار است و به محاسبه دقیق وزن و قیمت اقلام می پردازد. کیفیت نمایشگر از نوع LCD\LED است در نتیجه، در نور کم و یا فضای تاریک وضوح صفحه نمایشگر بسیار عالی خواهد بود. 

برخی قابلیت ها برای راحتی کار خریدار روی این باسکول دامکش تعبیه شده است. از جمله این قابلیت ها می توان به مزیت نصب نمایشگر چاپگر پرداخت، از طریق نصب نمایشگر چاپگر و اتصال آن به کامپیوتر، خریدار می تواند داده های توزین را چاپ کند. قابلیت نصب نمایشگر بدون سیم هم وجود دارد، با نصب این نمایشگر می توانید از فاصله دور اطلاعات روی نمایشگر را به وضوح مشاهده کنید. و در نهایت می توان قابلیت نصب نمایشگر دو طرفه را نام برد که برای راحتی کار خریدار و مشتری تعبیه شده است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- باطری قابل شارژ
- نمایشگر ماشین حسابدار
- پایه دار
- قابلیت نصب نمایشگر چاپگر
- قابلیت نصب نمایشگر دوطرفه

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات تکمیلی

 

باسکول دامکش نیکو 3 تن مدل 3000EMF4L از سوی شرکت ایرانی باسکول نیکو تولید می شود. باسکول مدل 3000EMF4L مخصوص توزین دام طراحی شده است و به صورت پایه دار تولید می شود و قابلیت نصب چرخ برای این مدل وجود ندارد. باسکول از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. باسکول دامکش الکترونیک نیکو در دو رنگ آبی و سبز است. مساحت سینی توزین 150×150 سانتیمتر است. بیشترین توان توزین آن 2500 و 3000 تن است و کمترین توان توزین 50 کیلوگرم است که با حساسیت 200 گرم به اندازه گیری وزن می پردازد. تامین کننده منبع تغذیه باسکول دامکش نیکو 3 تنی، برق شهری 220 ولت است. نمایشگر این محصول از فناوری LED\LCD بهره جسته است. با استفاده از این نمایشگر شما می توانید بهترین دید را در نور کم و یا فضای تاریک نسبت به نمایشگر داشه باشید. این مدل مجهز به سیستم نمایشگر ماشین حسابدار است و به حسابرسی دقیق وزن و قیمت می پردازد. باطری قابل شارژ از دیگر مزایای باسکول دامکش نیکو محسوب می شود.

شرکت باسکول نیکو طی 7 دهه فعالیت، برای ارتقای محصولات خود قابلیت های شایان ذکری را در نظر گرفته است. قابلیت نصب نمایشگر چاپگر یکی از این مزیت ها به شمار می آید. با استفاده از قابلیت نصب نمایشگر چاپگر و اتصال آن به کامپیوتر، اطلاعات ثبت شده از سوی نمایشگر چاپ می شود. توانایی نصب نمایشگر بدون سیم کمک می کند تا به راحتی از فاصله ی دور اعداد روی نمایشگر را مشاهده کنیم. و در نهایت به قابلیت نصب نمایشگر دو طرفه اشاره می کنیم، این قابلیت برای راحتی کار خریدار و مشتری تعبیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.