از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول 1600کیلوگرم متحرک نیکوالکترونیک

وضعیت موجود
قیمت 5650000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

1ton electronic weighting

باسکول 1600کیلوگرم متحرک نیکوالکترونیک

 

باسکول متحرک نیکو 1600 کیلوگرم مدل +1001EMPW، از جمله کالاهای با کیفیت ایرانی است و از نوع باسکول صنعتی و الکترونیکی است. باسکول نیکو 1600 کیلوگرم از توان توزین حداکثری 1600 کیلوگرم و حداقلی 25 کیلوگرم برخوردار است و حساسیت توزین این باسکول 200 گرم است. ابعاد صفحه توزین 105×125 سانتیمتر و ابعاد کلی باسکول 1600 کیلویی 125×105×114 سانتیمتر در نظر گرفته شده است. این باسکول به صورت متحرک روانه بازار مصرف شده است، اما قابلیت داشتن پایه را هم دارد. نمایشگر این محصول در دو نوع LED و LCD تولید شده است. 

باطری این دستگاه قابل شارژ است.این باسکول متحرک مجهز به نمایشگر ماشین حسابدار است و سبب می شود خریدار محاسبه دقیقی از وزن و قیمت در اختیار داشته باشد. منبع تغذیه برق شهری با ولتاژ 220 ولت تامین می شود. دمای محیط برای عملکرد بهتر باسکول، 10 تا 40 درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده است. از دیگر قابلیت های این محصول نصب نمایشگر چاپگر است و در کنارش از قابلیت هایی چون نصب نمایشگر وایرلس، نصب نمایشگر دو طرفه بهره جسته است.  

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- چرخ دار
- قابلیت نصب پایه
- نمایشگر ماشین حسابدار
- قابلیت نصب نمایشگر چاپگر
- باطری قابل شارژ

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات تکمیلی

 

شرکت باسکول نیکو را می توان از پیشتازان صنعت تولید باسکول در ایران نام برد. شرکت نیکو از سال 1325 با بهره گیری از توان داخلی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. مبنای کاری شرکت باسکول نیکو ، ارایه محصولات با کیفیت و مشتری مداری است و همین امر، محصولات نیکو را در زمره یکی از بهترین محصولات ایرانی قرارداده است. تولیدات شرکت نیکو بالغ بر 20 نوع باسکول در ابعاد و توان توزین گوناگون است.

باسکول متحرک نیکو 1600 کیلوگرم مدل +1001EMPW، از جمله محصولات شرکت باسکول نیکو به شمار می آید. باسکول متحرک نیکو 1600 کیلوگرم همچون سایر محصولات این شرکت دارای ویژگی های خاص خود است. طراحی این محصول به شکل کاملا ابتدایی شکل گرفته است و در مقایسه با محصولات مشابه داخلی از قیمت متوسطی برخوردار است. در مقایسه با مدل 1001EMPW باید گفت تنها تفاوت موجود میان این دو دستگاه ابعاد سینی توزین است. در معرفی این محصول می توان به حداکثر و حداقل میزان توزین اشاره کرد، بر این مبنا میزان بیشینه توزین باسکول متحرک نیکو  1600 کیلوگرم و میزان کمینه آن 25 کیلوگرم است و حساسیت توزین 200 گرم برآورد می شود. 

ابعاد سینی سنجش 105×125 است و از مزایای این نوع از باسکول محسوب می شود. طول و عرض و ارتفاع مدل +1001EMPW به ترتیب در 125×105×114 سانتیمتر ساخته شده است. باسکول متحرک نیکو با دو نوع نمایشگر LED و LCD روانه بازار مصرف شده است و هر دو نوع از وضوح اعداد خوبی برخوردارند

نمایشگر ماشین حسابدار روی باسکول نصب شده است تا محاسبات دقیق تری از وزن و قیمت کالا در اختیار خریدار باشد. ولتاژ مورد نیاز برای منبع تغذیه باسکول متحرک، هم چون سایر محصولات، برق 220 ولت شهری است. عملکرد این دستگاه در دمای 10 تا 40 درجه سانتیگراد امکان پذیر و نوع متریال استفاده شده در آن با شرایط اقلیمی ایران سازگار است.

از جمله مزایای باسکول متحرک نیکو باطری قابل شارژ دستگاه است و در زمان قطعی برق و یا نبود آن می توان به راحتی از باطری شارژ شده بهره جست. چندین قابلیت برای باسکول متحرک مدل +1001EMPW برای سهولت در استفاده در نظر گرفته شده است. از جمله این قابلیت ها می توان به نصب نمایشگر چاپگر هم چون دیگر محصولات این شرکت اشاره کرد، نمایشگر چاپگر سبب می شود تا اطلاعات منوط به وزن، قیمت و محاسبات کاربر ثبت شود. نصب نمایشگر وایرلس از دیگر قابلیت های این باسکول به شمار می اید، این قابلیت امکان رویت وزن و قیمت را از فاصله ی دور به کاربر می دهد. توانایی نصب نمایشگر دوطرفه برای راحتی استفاده کاربر نیز در نظر گرفته شده است. کاربر قادر است باسکول متحرک خود را تبدیل به باسکول پایه دار کند