از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول چهارلودسل 150*150الکترونیک electronic

وضعیت موجود
قیمت 6700000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

Nikoo Electronical 1 LoadCell

باسکول چهارلودسل 150*150الکترونیک electronic

باسکول 5 تن نیکو مدل EMP1L ابعادی برابر با 150×150 سانتیمتر دارد و در دسته باسکول های صنعتی و فروشگاهی قرار می گیرد و از جمله باسکول های کفه ای به شمار می رود و از سینی بسیار مقاوم و کارا برخوردار است. ابعاد باسکول تک لودسل نیکو 150×150 سانتیمتر و قادر است مواد تا وزن 5000 کیلوگرم را با دقت 500 گرم توزین کند. در نمایشگر باسکول مدل EMP1L از فناوری LED و یا LCD استفاده شده است تا قابلیت دید کاربر در محیط با نور کم و یا فاصله ی دور افزایش یابد. باسکول تک لودسل مجهز به ماشین حسابدار است و کاربر می تواند به راحتی محاسبات دقیقی از وزن و قیمت مواد وزن شده داشته باشد. درباره طراحی محصول می توان گفت از طراحی ساده و نه چندان پیچیده ای برخوردار است و تنوع رنگ در مدل EMP1L رعایت شده است.

هم چون سایر محصولات شرکت باسکول نیکو برای این مدل هم قابلیت هایی در نظر گرفته شده است. از جمله این قابلیت ها می توان به مزیت نصب نمایشگر چاپگر اشاره کرد که امکان چاپ داده را از طریق اتصال به چاپگر به کاربر می بخشد. دیگر مزیت، قابلیت نصب نمایشگر بدون سیم و یا همان نمایشگر دوم است. نمایشگر دوم برای سهولت در کار کاربر است چراکه خریدار و مشتری قادرند از فاصله ی دور اعداد روی نمایشگر را بخوانند. و در نهایت، مزیت نصب نمایشگر دو طرفه نیز بر حسب نیاز کاربر وجود دارد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویزگی

- قابلیت نصب نمایشگر بدون سیم
- قابلیت نصب نمایشگر چاپگر
- قابلیت نصب نمایشگر دو طرفه
- پایه دار

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات تکمیلی

شرکت باسکول نیکو از جمله تولید کنندکان داخلی است که به تولید باسکول های صنعتی و فروشگاهی در ابعاد و توان توزین گوناگون می پردازد. یکی از تولیدات بارز این شرکت تولید باسکول تک لودسل نیکو 150×150 مدل EMP1L است. طراحی این محصول، هم چون سایر محصولات شرکت، از طراحی ساده ای برخوردار است. مدل EMP1L از تنوع رنگ خوبی بهره مند است. سینی باسکول تک لودسل نیکو دارای مقاومت و استحکام بسیار بالایی است. ابعاد این سینی 150×150 سانتیمتر است و بیشترین توان توزین آن 5000 کیلومتر و کمترین توان توزین  100 کیلوگرم است و با حساسیت 500 گرم به اندازه گیری وزن مواد می پردازد. شرکت باسکول نیکو، باسکول تک لودسل را به صورت پایه دار طراحی کرده است و قابلیت نصب چرخ روی باسکول وجود ندارد.

نمایشگر باسکول تک لودسل از ماشین حسابدار برخوردار است و کاربر به راحتی قادر است از وزن و قیمت مواد وزن شده محاسبه دقیقی داشته باشد. نمایشگر باسکول تک لودسل نیکو به صورت LED و LCD روانه ی بازار شده است. باطری این مدل قابلیت شارژ ندارد. منبع تغذیه برای کارکرد، برق شهری 220 ولت است. شرکت باسکول نیکو برای تمامی محصولات خود قابلیت هایی را برای ارتقای محصولات در نظر گرفته است. از قابلیت های ارایه شده می توان قابلیت نصب نمایشگر بدون سیم و یا نمایشگر دوم را نام برد. برای آن که بتوان از فاصله ی دور اعداد نمایشگر را مشاهده کرد، کاربر می تواند نمایشگر بدون سیم را نصب کند. و در نهایت می توان به قابلیت نصب نمایشگر چاپگر اشاره کرد و این امکان را به خریدار می دهد تا داده های نمایشگر را با استفاده از اتصال به کامپیوتر چاپ کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.