از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول تک لودسل پایه دار125*105نیکو

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

Nikoo Electronical 1 LoadCell

باسکول تک لودسل پایه دار125*105نیکو

باسکول تک لودسل نیکو مدل EMPW1L،دارای بیشترین توان توزین 1600 کیلوگرم و کمترین توان 50 کیلوگرم است و اندازه گیری وزن مواد با دقت 200 گرم انجام می شود. باسکول تک لودسل نیکو 1600 کیلوگرم در دسته باسکول های کفی پایه دار قرار می گیرد، قابلیت نصب چرخ روی باسکول وجود دارد و می توان آن را به باسکولی چرخ دار تبدیل کرد. نمایشگر مدل EMPW1L از کیفیت LCD و LED برخوردار است. یکی از مزایای باسکول تک لودسل 1600 کیلوگرمی باطری قابل شارژ آن است. ابعاد سینی باسکول تک لودسل نیکو 105×125 سانتیمتر است و می تواند برای مشاغل صنعتی و فروشگاهی انتخاب ایده آلی باشد.

برخی قابلیت ها برای ارتقای دستگاه، بسته به نیاز کاربر، روی باسکول تعبیه شده است. از جمله قابلیت های بارز می توان به قابلیت نصب نمایشگر چاپگر اشاره کرد. با استفاده از اتصال نمایشگر چاپگر به کامپیوتر قادر خواهیم بود داده ها را به راحتی چاپ کنیم. قابلیت دیگر این محصول نصب نمایشگر دو طرفه است. نمایشگر دو طرفه به دلیل سهولت در کار مشتری و خریداری در حین وزن کشی مواد تعبیه شده است. باسکول تک لودسل کفی نیکو سازگار با شرایط آب و هوایی ایران است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

ویژگی

- باسکول تک لودسل (1600 کیلوگرم)
- پایه دار
- قابلیت نصب چرخ
- قابلیت نصب نمایشگر چاپگر
- قابلیت نصب نمایشگر دو طرفه

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

توضیحات تکمیلی

باسکول تک لودسل نیکو مدل EMPW1L، یکی از محصولات ایرانی به شمار می رود و از سوی شرکت باسکول نیکو تولیده شده است. باسکول نیکو یکی از پیشگامان تولید باسکولی صنعتی و فروشگاهی شناخته می شود و بیش از 7 دهه تجربه را یدک می کشد. باسکول تک لودسل نیکو، پایه دار است. بیشتری توان توزین باسکول تک لودسل نیکو، 1600 کیلوگرم و کمترین آن 50 کیلوگرم است. اندازه گیری وزن مواد با حساسیت 200 گرم انجام می شود. باسکول از نوع کفی است در نتیجه طراحی بسیار ساده ای دارد. قیمت این محصول در مقایسه با سایر محصولات کمی بالا است. ابعاد سینی توزین 105×125 سانتیمتر است و فضای بسیار خوبی برای اندازه گیری وزن مواد فراهم شده است. باسکول تک لودسل نیکو، باسکولی صنعتی و فروشگاهی است. یکی از مزایای باسکول نیکو باطری قابل شارژ محصولات است.

کیفیت نمایشگر از نوع LED و LCD است تا کاربر در نور کم و فضای تاریک بهترین دید را نسبت به نمایشگر داشته باشد. تامین کننده منبع تغذیه، برق شهری 220 ولت است و دوام باسکول در دمای محیط 10 تا 40 درجه سانتی گراد بالاتر می رود، البته با توجه به دمای ذکر شده، عملکرد دستگاه مناسب با شرایط اقلیمی ایران در نظر گرفته شده است.

برخی قابلیت ها از سوی شرکت تولید کننده برای راحتی کار خریدار، روی دستگاه اعمال شده است هم چون قابلیت نصب چرخ روی باسکول، به آسانی می توانید آن را تبدیل به باسکولی متحرک کنید. قابلیت نسب نمایشگر چاپگر نیز برای باسکول کفی نیکو در نظر گرفته شده است. با استفاده از اتصال نمایشگر چاپگر به کامپیوتر، می توان داده ها را چاپ کرد. باسکول تک لودسل نیکو قابلیت نصب نمایشگر ماشین حسابدار را دارد، این امکان کمک می کند تا محاسبات وزن و قیمت، دقیق انجام شود. و در نهایت می توان به نصب نمایشگر دو طرفه اشاره کرد که برای راحتی کار خریدار و مشتری تعبیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.