از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول مرکب داخل زمین مدل P40 توزین الکتریک

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

باسکول مرکب داخل زمین مدل P40

توضیحات

تولید و عمل آوری بتن باسکول های پیش ساخته در ذات خود پیچیدگی هایی داردT عوامل اجرایی ضعیف و عدم کنترل کیفیت مواد از مواردی هستند که باعث کم دوامی بتن می شوند .میزان خاک ، دانه بندی غلط و مواد مضر در آب باعث سستی بتن می شوند. از این رو در شرکت توزین الکتریک مراحل تولید بتن و عمل آوری بتن بدین صورت است که تمامی شن و ماسه های خریداری شده در مقاطع مختلف زمانی مورد آزمایش قرار می گیرند و میزان جذب آب، مقاومت ساییدگی و سنجش وزن مخصوص و آزمایش دانه بندی شن و ماسه مشخص شود. دانه بندی بتن باید به صورت پیوسته باشد در اینجا دانه های کوچک حفره های بین دانه های بزرگتر را پر می کند. شکل ظاهری سنگدانه های در صورت شکسته و مسطح بودن سطوح تغییر می کند. چسبندگی بین خمیر سیمان و دانه ها از اشکال صف به زبر و تیزگوش افزایش می یابد. در فرآیند تولید بتن استفاده از دانه های تیزگوشه مناسب تر است چرا که افزایش چسبندگی و در نتیجه بالا رفتن مقامت خمشی و فشاری بتن را به همراه دارد. طبق قوانین استاندارد، کلوخه های موجود در سنگدانه ها باید کمتر از 3 % باشد. از این رو علاوه بر خرید شن و ماسه از استاندارد جهت افزایش مقاومت از شن و ماسه شسته شده استفاده می شود. دستگاه آب شیرین کن نیز برای زدودن تمام مواد مضر مثل یون کلرید و سولفات استفاده می شود.

میلگرد های مورد استفاده در قالب ها در هر بار خرید مورد آزمایش تعیین مقاومت کششی قرار می گیرند. آرماتورها پس از برش و خمکاری درون قالب ها قرار می گیرند. سپس قالب ها تنظیم می شود تا بتن را درون خود شکل دهد. برای افزایش استقامت بتن، آب بتن باید کاهش یابد که به نوبه خود باعث عدم روانی بتن می شود برای رفع این معضل از فوق روان کننده ها استفاده می شود . حداکثر زمان بین تولید مصرف بتن 3 دقیقه می باشد این مدت زمان بهترین مدت برای بتن ریزی می باشد .پس از بتن ریزی ، ویبراسیون توسط لرزاننده ها انجام می گیرد که ضمن شکل گیری دانه بندی و خالی کردن حباب های هوا از بتن حداکثر استقامت بتن حاصل شود .

دما، محیطی لازم برای عمل آوری بتن بین 37-5 درجه بوده و دمای بهینه بین 25-20 درجه می باشد.شرایط محیطی مطلوب برای عمل آوری بتن دور از تابش آفتاب و وزش باد می باشد که تمامی این شرایط در محیط کارخانه فراهم است .در هر نوبت از بتن ریزی، از بتن نمونه برداری شده و تحت آزمایش مقامت کششی و فشاری چکشی اشمیت قرار می گیرد. در صورت برخورداری از کیفیت لازم قطعات بتنی مورد استفاده قرار می گیرند.پس از چند ساعت توسط ماله برقی سطح بتنی هموار می گردد تا ترکی در آن حاصل نگردد سپس برای جلوگیری از خروج رطوبت بالایی بتن با چند سانتی متر از آب به مدت 3 روز پوشانده می شودسپس قطعات بتنی آماده خروج از قالب می شوند. برای عمل آوری هر چه بهتر سازه تا 7 روز در آب غوطه ور می شود. در غیر این صورت عوامل محیطی بر روی قطعات تاثیرات سوء می گذارد.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

_____________________________________________________

 

ویژگی باسکول های مرکب نسبت به سایرباسکول ها

 • همواره دقیق در طول زمان
 • دوام بسیار بالا
 • امکان جابجایی مجدد فونداسیون و پلاتفرم باسکول و نصب در محل دیگر
 • نیاز به حداقل گودبرداری 
 • تولید و عمل آوری بتن باسکول در شرایط کاملاً کنترل شده و در استخر های عمیق آب  جهت حصول بیشترین مقاومت
 • استفاده از تکنولوژی قالب ریزی معکوس به منظور بالا نیامدن شیره بتن در زیر صفحه ستون ها
 • استفاده از الیاف پروپیلن به منظور بالا بردن افزایش  استحکام بتن
 • استفاده از  میلگرد های مرغوب در ساخت باسکول و در نتیجه افزایش مقاومت پلاتفرم باسکول
 • استفاده از بهترین دستگاه های آب شیرین کن جهت بهبود کیفیت آب بتن
 • شستشوی شن و ماسه بتن و انجام کلیه آزمایشات لازم برای کنترل مراحل ساخت بتن و باسکول
 • قیمت تمام شده پایین تر
 • کیفیت و استحکام بالاتر
 • مقاومت بیشتر در مقابل عوامل جوی و محیطی
 • ضریب انتقال دمای کمتر
 • پایداری بیشتر نسبت به ضربه های وارده
 • انتقال تکنولوژی طراحی و ساخت از اروپا

مشخصات فنی

 • تولید و عمل آوری بتن باسکول در شرایط کاملاً  استاندارد و کنترل شده در محل کارخانه
 • قابل ارائه با فونداسیون پیش ساخته
 • نیاز به 65 سانتی متر گود برداری در محل پایه های فونداسیون پیش ساخته
 • قابل ارائه با فونداسیون پیش ساخته با ارتفاع 120 سانتی متر ( مطابق با درخواست مشتری)
 • نصب و راه اندازی سازه و فونداسیون پیش ساخته تنها در 3 روز
 • ابعاد و ظرفیت های خاص طبق درخواست قابل طراحی و ارائه خواهد بود.
 • این باسکول در ظرفیت های 5 الی 200 تن و در ابعاد 2×4 متر الی 4×24 متر تولید می گردند.
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

پلاتفرم در باسکول جاده ای قسمت اصلی را تشکیل می دهد و کالا ها یا بار در این قسمت قرار گرفته و وزن کشی می گردد ، ساخت سازه جهت تحمل وزن و انتقال نیرو بدون آسیب است و موجب دقیق شدن توزین می گردد ، طراحی سازه جهت انتقال نیرو به قسمت لودسل باسکول بوده و این طراحی به هر مقدار که دقیق و اصولی صورت پذیرد توزین لودسل ها صحیح تر و در نهایت عمر باسکول افزایش می یابد ، این امر از طریق استفاده از نرم افزار های به روز و مهندسی توسط کارشناسان مجرب انجام می شود ، ماشین های سنگین بر روی صفحه ی باسکول قرار گرفته و بیشتر از جنس بتن و یا فلز است و لودسل ها در قسمت زیرین صفحه ی باسکول قرار می گیرد و صفحه فشار را وزن را به لودسل انتقال می دهد .

لودسل حسگر وزن است که کار  اصلی را در عملیات توزین به عهده دارد ، لودسل وسیله است که توسط آن مقدار فشار و وزن اندازه گیری می گردد ، روش کار در لودسل باسکول به این روش است که با تغییرات وزنی ، فشار وزنی وارد شده از لودسل به نمایشگر انتقال یافته و وزن مشخص می گردد ، لودسل های به سه گروه لودسل کششی ، خمشی و فشاری تقسیم می گردد .

فونداسیون دومین مرحله در نصب باسکول جاده ای است ( اولین مرحله جانمایی است ) ، باسکول جاده ای برخلاف باسکول کفه ای در هر زمین و هر خاکی به دلیل قرار گیری در زمین امکان نصب وجود ندارند ، پیش از نصب باسکول جاده ای باید زمین قرار گیری پی سازی گردد و برای این امر گودبرداری انجام شده و فونداسیون صورت می گیرد ، تقریبا بیش از 30 در صد دقت باسکول به نحوه ی فنداسیون مرتبط بوده و اجرای نادرست فونداسیون موجب خطا در وزن می گردد .

جعبه ی تقسیم یا جانکش جهت اتصال لودسل به لودسل دیگر و یکسان سازی نقاط مختف باسکول دیجیتال از لحاظ وزن به کار می رود ، جانکش از این رو که در نهایت ، دقت لودسل و نشان دهنده در باسکول به آن وابسته است در باسکول جاده ای حائز اهمیت می باشد ، اگر در باسکول دیجیتالی جانکش شناخته نشده و اهمیت نداشته باشد دستگاه دچار مشکلاتی میگردد ، این قطعه قسمت مهمی از باسکول می باشد که با ولتاژ کوچک در لودسل باسکول ارتباط دارد .

نمایشگر باسکول وزن را به قسمت اپراتور انتقال داده و سیم از قسمت جانکش یا جعبه تقسیم به نمایشگر متصل شده و اعداد را به نمایش می گذارد .

پرینتر جهت چاپ اطلاعات دریافت شده از نمایشگر باسکول می باشد که به نمایشگر متصل است .