از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ترازالکترونیک ترازالکترونیک

ثبت نام

باسکول تمام فلز داخل زمین مدل M20 توزین الکتریک

وضعیت تماس بگیرید
رتبه ی این کالا: 0.0

 باسکول تمام فلز داخل زمین مدل M20 توزین الکتریک

توضیحات

در باسکول های تمام فلز سازه اصلی (صفحه اصلی) هر باسکول ، کاملا از آهن ساخته شده است.در ساخت سازه اصلی این باسکول ها از 3 نوع پروفیل استفاده می گردد که با توجه به ظرفیت باسکول نوع و سایز این پروفیل ها متفاوت می باشد. شاسی این باسکول ها نیز از پروفیل می باشد که اتصال پروفیل ها توسط فرایند کوپلینگ انجام می گردد همچنین تیرهای کلاف کننده و پرکننده نیز از پروفیل می باشد که با توجه به ظرفیت باسکول نوع و سایز این پروفیل ها متفاوت می باشد. اتصال قطعات فلزی به شاسی ها توسط پیچ های فولادی انجام می گیرد و در نهایت روی پروفیل ها با ورقه های فلزی مستحکم پوشانده می شود.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09129495369  (امامی)

______________________________________________

ویژگی

  • عدم نیاز به جرثقیل با تناژ بالا جهت نصب باسکول
  • قابل ارائه با فونداسیون پیش ساخته
  • نیاز به 65 سانتی متر گود برداری
  • نصب و راه اندازی سریع سازه و فونداسیون پیش ساخته

مشخصات فنی

 

  • مستحکم

 

  • طراحی شده با نرم افزارهای مدل سازی

 

  • دارای رنگ صنعتی مقاوم

 

  • برش و جوش با مدرن ترین تجهیزات روز دنیا

 

 

 

 

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

بررسی تخصصی واجمالی

پلاتفرم در باسکول جاده ای قسمت اصلی را تشکیل می دهد و کالا ها یا بار در این قسمت قرار گرفته و وزن کشی می گردد ، ساخت سازه جهت تحمل وزن و انتقال نیرو بدون آسیب است و موجب دقیق شدن توزین می گردد ، طراحی سازه جهت انتقال نیرو به قسمت لودسل باسکول بوده و این طراحی به هر مقدار که دقیق و اصولی صورت پذیرد توزین لودسل ها صحیح تر و در نهایت عمر باسکول افزایش می یابد ، این امر از طریق استفاده از نرم افزار های به روز و مهندسی توسط کارشناسان مجرب انجام می شود ، ماشین های سنگین بر روی صفحه ی باسکول قرار گرفته و بیشتر از جنس بتن و یا فلز است و لودسل ها در قسمت زیرین صفحه ی باسکول قرار می گیرد و صفحه فشار را وزن را به لودسل انتقال می دهد .

لودسل حسگر وزن است که کار  اصلی را در عملیات توزین به عهده دارد ، لودسل وسیله است که توسط آن مقدار فشار و وزن اندازه گیری می گردد ، روش کار در لودسل باسکول به این روش است که با تغییرات وزنی ، فشار وزنی وارد شده از لودسل به نمایشگر انتقال یافته و وزن مشخص می گردد ، لودسل های به سه گروه لودسل کششی ، خمشی و فشاری تقسیم می گردد .

فونداسیون دومین مرحله در نصب باسکول جاده ای است ( اولین مرحله جانمایی است ) ، باسکول جاده ای برخلاف باسکول کفه ای در هر زمین و هر خاکی به دلیل قرار گیری در زمین امکان نصب وجود ندارند ، پیش از نصب باسکول جاده ای باید زمین قرار گیری پی سازی گردد و برای این امر گودبرداری انجام شده و فونداسیون صورت می گیرد ، تقریبا بیش از 30 در صد دقت باسکول به نحوه ی فنداسیون مرتبط بوده و اجرای نادرست فونداسیون موجب خطا در وزن می گردد .

جعبه ی تقسیم یا جانکش جهت اتصال لودسل به لودسل دیگر و یکسان سازی نقاط مختف باسکول دیجیتال از لحاظ وزن به کار می رود ، جانکش از این رو که در نهایت ، دقت لودسل و نشان دهنده در باسکول به آن وابسته است در باسکول جاده ای حائز اهمیت می باشد ، اگر در باسکول دیجیتالی جانکش شناخته نشده و اهمیت نداشته باشد دستگاه دچار مشکلاتی میگردد ، این قطعه قسمت مهمی از باسکول می باشد که با ولتاژ کوچک در لودسل باسکول ارتباط دارد .

نمایشگر باسکول وزن را به قسمت اپراتور انتقال داده و سیم از قسمت جانکش یا جعبه تقسیم به نمایشگر متصل شده و اعداد را به نمایش می گذارد .

پرینتر جهت چاپ اطلاعات دریافت شده از نمایشگر باسکول می باشد که به نمایشگر متصل است .